"Rimi Lietuva" reorganizuoja "Supernetto" parduotuvių veiklą ir koncentruojasi į RIMI

2012-11-19

Mažmeninės prekybos tinklas "Rimi Lietuva" stiprina savo pozicijas Lietuvos rinkoje, todėl nusprendė stabdyti "Supernetto" parduotuvių veiklą ir pagrindinį dėmesį sutelkti į RIMI. Iki šių metų pabaigos bus uždaryta 13 "Supernetto" parduotuvių, iš kurių dalis bus reorganizuotos pagal RIMI modelį.

"Atsižvelgdami į besikeičiančią situaciją prekybos rinkoje bei mūsų pirkėjų poreikius, nusprendėme įgyvendinti pokyčius, kurie leistų pirkėjams pasiūlyti patogesnę apsipirkimo vietą, kur kas didesnį prekių asortimentą bei užtikrinti aukščiausią paslaugų ir prekių kokybės lygį", – teigia "Rimi Lietuva" generalinis direktorius Christian Wijkstrom.

Pirmoji reorganizuota RIMI parduotuvė rugsėjį buvo atidaryta Jonavoje, kurios gyventojai pirmieji įvertino pasikeitimus.

"Iš savo pirkėjų susilaukėme labai palankių vertinimų, todėl nekyla abejonių, kad keistis nusprendėme pačiu laiku. Pirkėjai labai patenkinti naująja parduotuve, aukštesne jos teikiamų paslaugų kokybe ir smarkiai išsiplėtusiu prekių, o ypač šviežiai vietoje pagamintų gaminių pasirinkimu. Anksčiau to pasiūlyti neturėjome galimybių", – sako "Rimi Lietuva" generalinis direktorius.

Iki šių metų pabaigos planuojama nutraukti visų įvairiuose Lietuvos miestuose veikiančių "Supernetto" parduotuvių veiklą. Naujos RIMI parduotuvės savo duris atvers Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Biržuose, Tauragėje ir Mažeikiuose.

"Supernetto" reorganizacija yra ne vienintelis RIMI planuojamas pokytis. "2010-2011 metais mes pertvarkėme visą prekybos tinklą, o šiais metais koncentruojamės į RIMI ženklą. Siekis plėsti savo veiklą mus ir toliau veda pirmyn. Planuojame atidaryti naujas parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tokiu būdu suteikdami galimybę savo pirkėjams pasirinkti patogiausią ir arčiausiai esančią RIMI parduotuvę", – sako Christian Wijkstrom.

Raminta Stanaitytė-Česnulienė
Viešųjų ryšių vadovė
UAB „Rimi Lietuva”
Tel. +370 5 2461053
Mob. +370 614 21212
El.p.: raminta.stanaityte-cesnuliene@rimibaltic.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.