"Danske Bank" Grupė pristato naują veiklos strategiją

2012-11-15

Šiandien, lapkričio 15 d., "Danske Bank" Grupė pristato naują veiklos strategiją, kuri bus įgyvendinama 15-oje valstybių veikiančiuose banko padaliniuose. Atsižvelgiant į pastarųjų metų įvykius finansų rinkose, besikeičiantį pasaulį ir visuomenę bei tobulėjančias technologijas, priimta strategija "New Standards", kuria siekiama sustiprinti pasitikėjimą banku ir apibrėžti naujus finansinių paslaugų standartus.

Grupėje daugiausiai dėmesio bus skiriama naujų standartų kūrimui keturiose pagrindinėse srityse – patariamosios paslaugos ir sprendimai, bendravimas su klientais, skaidrumas ir stipri finansinė padėtis bei atsakomybė. "Danske Bank" ketina dar daugiau dėmesio skirti klientams, siūlyti paprastus produktus, naudotis integruotais kanalais ir aktyviai veikti, išnaudojant vieningo banko grupės vardo privalumus.

"Pastaraisiais metais pasaulis sparčiai keičiasi, o visuomenė turi spręsti sudėtingus klausimus ir įveikti įvairių iššūkių. Tobulėjančios technologijos sujungė pasaulį į vieningą skaitmeninį tinklą, o saugumas, efektyvumas ir patirtimi pagrįsti patarimai tampa ypač svarbūs. Atsižvelgiant į tai, siekiame išlikti patikimiausiu finansiniu partneriu ir klientams pasiūlyti tokias paslaugas ir sprendimus, kurie jiems atvertų ne tik naujas galimybes, tačiau ir nubrėžtų naujas suvokimo ribas, kokios iš tikrųjų turi būti finansinės paslaugos", – sako "Danske Bank" Lietuvoje generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.

Pasak G. Galvanausko, artimiausiais metais grupė, taip pat ir Lietuvos filialas, orientuosis į keletą pagrindinių prioritetų – strategijos "New Standards" įgyvendinimą, efektyvumo didinimą ir stiprios kultūros vystymą. "Naujoji strategija numato pokyčių ir naujų galimybių visiems – ir privatiems, ir verslo klientams", – teigia Gintautas Galvanauskas.

Šiais metais "Danske Bank" Grupė suvienodina visų banko padalinių pavadinimus. Nuo lapkričio 15 d. Lietuvoje pavadinimas keičiamas į "Danske Bank".

"Bankų pavadinimų suvienodinimas – tai tikslų, vertybių ir kultūros sustiprinimas. Šis pasikeitimas atvers daugiau galimybių klientams, kad ir kurioje šalyje jie būtų. Tačiau filialų struktūra ir valdymas Baltijos šalyse nesikeis", – teigia G. Galvanauskas.

15-oje valstybių veiklą vykdančiai "Danske Bank" Grupei suvienodinus visų jose veikiančių padalinių pavadinimus nebeliks "Fokus", "Sampo", "National Irish" ar "Northern" bankų pavadinimų. Padaliniai visose šalyse vadinsis tuo pačiu vardu – "Danske Bank".

Su nauja "Danske Bank" strategija plačiau galima susipažinti newstandards.lt

Apie "Danske Bank":
Finansinių paslaugų grupė "Danske Bank", kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Kopenhagoje, yra didžiausias Danijoje ir antrasis pagal turtą bankas Šiaurės Europos finansų rinkoje. Jos akcininkų nuosavybė 2012 m. birželio 30 d. sudarė 128,1 mlrd. DKK (apie 58,9 mlrd. litų). Grupė veikia 15-oje valstybių ir turi 578 banko skyrius, kuriuose dirba beveik 21 tūkst. darbuotojų. Grupės paslaugomis naudojasi apie 5 milijonai banko klientų.

Daiva Taučkėlaitė
„Danske Bank“ atstovė spaudai
Tel. +370 616 43 415
El. paštas daiva.tauckelaite@danskebank.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.