Po elektroninių pinigų licencijos gavimo – klientų antplūdis

2012-11-06


Per mėnesį, praėjusį nuo pirmosios šalyje elektroninių pinigų įstaigos licencijos gavimo, ženkliai padidėjo lietuviško kapitalo įmonės „EVP International“ apyvarta. Išplėtusi savo paslaugų, teikiamų per sistemą Mokėjimai.lt, spektrą įmonė sulaukė ir naujų klientų, tarp kurių – žinomi visame pasaulyje pavadinimai. „Padaugėjo pervedimų į užsienį, padidėjo kitokių Mokėjimai.lt teikiamų paslaugų apyvartos. Daugiausia tai susiję su naujais klientais, pirmiausia įmonėmis, kurios išbandė sistemą ir pasirinko ją savo finansiniams srautams tvarkyti“, - sako „EVP International“ generalinis direktorius Kostas Noreika.
r spalį Mokėjimai.lt sistemos dalyviais tapo daugiau beveik 1800 naujų klientų. Rugsėjį sistemoje registravosi daugiau nei 900 naujų klientų.

Įmonių pervedimų skaičius į užsienį per spalį taip pat išaugo du kartus ir pasiekė 2500. Pasak K. Noreikos, klientams tai leido sutaupyti maždaug 88 tūkst. litų.

„Jei banke pervedimai eurais į užsienį kainuoja vidutiniškai 40 litų, tai per Mokėjimai.lt sistemą toks vienas pervedimas kainuoja vos 69 lietuviškus centus. Be to, kelis kartus pigiau pervedami pinigus ir kitomis valiutomis“, - sako K.Noreika.

Tarp naujų Mokėjimai.lt sistemos dalyvių yra tokios žinomos Lietuvoje ir užsienyje įmonės kaip „Nowaco Lietuva“, „Fedingas“, „Altas“, taip pat daug privačių asmenų.

„Pervedimų kaina mums yra aktuali. Mokėdami per Mokėjimai.lt sistemą tikrai neturime kuo skųstis“, - sako tarptautiniam tinklui priklausančios vienos didžiausių Baltijos šalyse šaldytų produktų įmonės „Nowaco Lietuva“ vyr. finansininkas Sigitas Ramanauskas.

„EVP International“ yra pirmoji Lietuvoje elektroninių pinigų įstaiga, tačiau jos veikla neapsiriboja internetiniais pinigų pervedimais. Šios įmonės sukurta ir administruojama sistema Mokėjimai.lt apjungia įvairius atsiskaitymo būdus – nuo elektroninės bankininkystės paslaugų, galimybių nemokamai atsiskaityti su Valstybine mokesčių inspekcija, valdyti sąskaitas ir pervesti pinigus mobiliaisiais telefonais iki būdų mokėti tiesiai iš savo sąskaitos fiziniuose prekybos taškuose.

UAB EVP International
 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.