UAB agrofirma "Sėklos" kantriai skinasi kelią į Švedijos rinką

2012-10-31


UAB agrofirma "Sėklos" tęsia plėtrą užsienio rinkose - spalį pasirašyta atstovavimo sutartis su Švedijos įmone "Minda Garden AB". Agrofirma siekia tapti paklausiu sėklų tiekėju visoje Švedijoje.
Įmonė vykdydama eksporto plėtros planus jau antrus metus iš eilės dalyvauja Švedijos parodose. Pernai tai buvo paroda-mugė "Nordic Gardens 2011". Šios parodos lankytojai, sodo prekių parduotuvių klientai labai domėjosi agrofirmos sėklomis, ypač retų veislių. "Tikime, kad vieną dieną jie galės rasti mūsų supakuotų sėklų visoje Švedijoje", - savo lūkesčiais dalijosi UAB agrofirmos "Sėklos" eksporto plėtros vadovė Rasa Kaktytė.
Šiemet spalio 17-18 d. Švedijoje vykusioje svarbiausioje Šiaurės Europos sodo / daržo parodoje "Elmia Garden 2012" UAB agrofirmos "Sėklos" atstovai susitiko su keliomis dešimtimis jau turimų verslo klientų. "Po truputį auginame mūsų sėklų poreikį, - sakė eksporto plėtros vadovė R. Kaktytė. - Švedus įtikina aukšta gaminio ir pakuotės kokybė, išskirtinis asortimentas. Kadangi galime pasiūlyti ir viena, ir kita, esame jiems įdomūs. Reikia tik šiek tiek kantrybės, atkaklumo gausinant partnerių būrį. Esame pasiryžę pelnyti patikimo sėklų tiekėjo vardą."
Agrofirma jau šiandien gali didžiuotis savo laimėjimais Švedijoje - atstovams "Minda Garden AB" pagaminta sėklų linija pernai vykusioje parodoje "Elmia Garden 2011" buvo apdovanota už geriausią metų dizainą.
Artimiausi įmonės planai - dar viena paroda "IPM ESSEN 2013", vyksianti sausio 22-25 d. Vokietijoje. Šioje pasaulinio lygio žaliojo sektoriaus parodoje agrofirma dalyvaus jau trečius metus iš eilės. Joje daugiau nei 1,5 tūkst. įmonių iš 40 pasaulio šalių pristato rinkos tendencijas ir naujoves nuo įvairių sėklų ir augalų iki technologinių naujovių.
Apie "Minda Garden AB"
2010 m. įkurta švedų įmonė, kurios pagrindinė verslo idėja - pateikti vartotojams naudingus ir įkvepiančius sodo produktus, paverčiančius jų gyvenimą džiaugsmingesniu.

Apie UAB agrofirmą "Sėklos"
Pagrindinė agrofirmos veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba daržovių, gėlių, prieskonių, žolių sėklomis, svogūninėmis gėlėmis, pašariniais šakniavaisiais bei gruntais, substratais, biohumusu, kompostu, trąšomis. Savo produkciją eksportuoja į Latviją, Estiją, Baltarusiją, Rusiją, Švediją. Pakavimo paslaugas teikianti įmonė per metus supakuoja daugiau kaip 20 mln. vienetų pakuočių.

Daugiau informacijos
Eksporto plėtros vadovė
Rasa Kaktytė
Tel. (8 5) 270 9020
El. paštas r.kaktyte@seklos.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.