Lietuvos paštas perka "Snoro" mažmeninį tinklą

2012-10-04

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas perka likviduojamo banko "Snoras" mažmeninį tinklą. Per sutartyje numatytą laiką AB Lietuvos paštas turi perimti įsigytą turtą savo nuosavybėn.

"Viena iš Lietuvos pašto prioritetinių sričių – esamų finansinių paslaugų stiprinimas bei naujų teikimas. Gyventojai yra pripratę, kad "Snoro" bankeliuose jie galėjo susimokėti mokesčius, gauti vartojimo paskolą, draudimą ir pan. Lietuvos paštas "Snoro" mažmeninį tinklą taip pat ketina išnaudoti finansinių paslaugų teikimui", – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Pasak L. Minderienės, kol kas buvusiuose banko "Snoras" bankeliuose bus teikiamos šiuo metu paštuose siūlomos finansinės paslaugos: įmokų ir mokesčių surinkimas, perlaidų siuntimas ir gavimas, pinigų išgryninimas, vartojimo kreditų išdavimas ir kt. Ateityje ketinama pasiūlyti ir naujų finansinių paslaugų.

"Snoro" kreditorių komiteto pirmininkė Aurelija Mažintienė po kreditorių komiteto posėdžio, kuriame buvo patvirtintas bankroto administratoriaus pasiūlytas "Snoro" mažmeninio tinklo pardavimo metodas, sakė: "Džiaugiamės, kad "Snoro" bankeliai nuo šiol turės šeimininką, juo labiau kad juose bus teikiamos paslaugos, kuriomis žmonėms patogu naudotis. Šių objektų pardavimas taip pat rodo, kad bankroto procesas vyksta sklandžiai".

Lietuvos paštas perka apie 220 finansinių paslaugų teikimo vietų. Planuojama, kad pirmieji bankeliai gyventojams duris atverti turėtų jau šių metų pabaigoje.

Artimiausiu metu Lietuvos paštas ketina ieškoti naujų darbuotojų, kurie turėtų patirties finansinių paslaugų teikimo srityje. Planuojama priimti apie 100 naujų darbuotojų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Lietuvos pašto informacija
"Snoro" kreditorių komiteto informacija
Aurelija Jonušaitė
Atstovė spaudai
AB Lietuvos paštas
Tel.: 8 5 236 1220; Mob. 8 652 03 234
a.jonusaite@post.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.