Prie advokatų kontoros SORAINEN prisijungė naujas partneris

2012-09-10

Rugsėjo 10 d. advokatų kontoroje SORAINEN pradeda dirbti partneris Kęstutis Švirinas. Jis yra šeštasis SORAINEN, veikiančios Baltijos šalyse ir Baltarusijoje, partneris Lietuvoje ir 22-asis regione. Advokatų kontoroje SORAINEN K. Švirinas kartu su partnere Renata Beržanskiene vadovaus Ginčų sprendimo praktikos grupei.

Per 17 teisinės praktikos metų K. Švirinas tapo vienu pirmaujančių profesionalų ginčų sprendimo srityje Lietuvoje. Vien per pastaruosius penkerius metus jis atstovavo klientus arba arbitravo ginčuose, kurių bendra vertė viršija 1,5 mlrd. litų. Jis taip pat turi patirties tarptautiniuose investiciniuose ginčuose bei atstovaujant Europos Sąjungos Teisingumo teisme. Advokatas yra aktyvus ir komercinio arbitražo srityje - yra arbitravęs daugiau nei 40 bylų Vilniaus komercinio arbitražo teisme, Stokholmo prekybos rūmų arbitražo institute ir kitose užsienio arbitražo institucijose bei ad hoc arbitraže. Jis yra įtrauktas į Vilniaus komercinio arbitražo teismo, Tarptautinio komercinio arbitražo teismo prie Rusijos Federacijos prekybos ir pramonės rūmų bei Tarptautinio Komercinio arbitražo teismo prie Moldavijos Respublikos Prekybos, pramonės ir amatų rūmų arbitrų sąrašus.

Įgijęs teisininko išsilavinimą Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ir Italijoje, pastaruosius 12 metų K. Švirinas dirbo advokatų profesinėje bendrijoje "NORDIA Baublys & Partners", kur penkerius metus ėjo vadovaujančiojo partnerio pareigas.

K. Švirinas yra rekomenduojamas ginčų ir arbitražo srityse daugelio tarptautinių žinynų. Pavyzdžiui, vienas įtakingiausių žinynų "Chambers" rekomenduoja Kęstutį kaip vieną iš keturių geriausių advokatų ginčų sprendimo srityje Lietuvoje (į šį ketvertuką taip pat patenka SORAINEN partnerė Renata Beržanskienė).

"Džiaugiamės galėdami savo gretose matyti tokį talentingą ir patyrusį advokatą kaip Kęstutis Švirinas ir pasiūlyti jo patirtį ir žinias savo klientams. Kęstutis neabejotinai sustiprins rinkoje vertinamą SORAINEN ginčų sprendimų praktiką, o jo ankstesnė patirtis vadovaujant advokatų kontorai padės ir toliau sėkmingai plėtoti mūsų kontoros veiklą ir užtikrinti paslaugų kokybę" - teigia advokatų kontoros SORAINEN vadovaujantis partneris Kęstutis Adamonis.

SORAINEN yra vienintelė visiškai integruota regioninė advokatų kontora, teikianti verslo teisės paslaugas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Nuo veiklos pradžios 1995 m. kontora sparčiai augo ir šiandien joje dirba daugiau nei 120 teisininkų ir mokesčių konsultantų, konsultuojančių vietos ir tarptautines įmones visais verslo teisės klausimais Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.
SORAINEN šešis kartus yra pripažinta "Metų advokatų kontora Baltijos šalyse" - "The Financial Times & Mergermarket", "International Financial Law Review" ir "PLC Which lawyer?" tarptautiniuose apdovanojimuose. Kontora buvo triskart pripažinta "Metų mokesčių patarėju Baltijos šalyse" "International Tax Review" Europos mokesčių apdovanojimuose. Be to, Baltarusijos Respublikos teisingumo ministerija yra pripažinusi SORAINEN "Geriausia teisinių paslaugų teikėja Baltarusijoje".
SORAINEN yra pirmoji advokatų kontora Baltijos šalyse ir vienintelė Baltarusijoje, įdiegusi bendrą kokybės valdymo sistemą, sertifikuotą pagal ISO 9001:2000 standartą (sertifikuota "Lloyd's Register Quality Assurance" 2006 m.).Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.