"Čili" restoranų plėtra: 1,2 mln. litų investicija Latvijoje

2012-08-09

Didžiausias Lietuvoje restoranų tinklas "Čili" tęsia nuoseklią plėtrą ir atidaro 25-ąjį restoraną "Čili pica" Latvijoje. Į piceriją investuota 1,2 mln. litų. Tai jau antroji šiemet naujai duris atvėrusi "Čili pica" Latvijoje, o ši investicija – viena didžiausių nuo "Čili" atėjimo pradžios į kaimyninę rinką.

"Naujoji picerija atidaryta šiandien Rygoje, mados ir pramogų centre "Riga Plaza". Tai populiari latvių apsipirkimo vieta, sulaukianti didelio lankytojų srauto. Sprendimas įkurti čia restoraną "Čili pica" – kryptingos plėtros Latvijoje žingsnis ir didžiausia šių metų "Čili" investicija, iš kurios ateityje tikimės efektyvios grąžos," – teigia "Čili Holdings" generalinis direktorius Darius Masionis.

Didelės investicijos buvo skirtos interjerui, atspindinčiam naujausias mados tendencijas – natūralumą. Jį sukurti pavyko modernaus dizaino, natūralių atspalvių ir subtilių gamtos motyvų deriniais. Erdvioje 340 kv. m ploto picerijoje planuojama sutalpinti 126 svečius, kuriuos aptarnaus 26 darbuotojų kolektyvas.

Tai jau trečiasis šiais metais atidaromas "Čili" restoranas. Metų pradžioje duris spėjo atverti dar dvi naujos "Čili pica" vietos: Latvijoje – picerija Rygos prekybos centre "Origo" ir Lietuvoje – picerija Vilniaus Jeruzalės mikrorajone. Bendra trijų restoranų investicijų vertė siekia 2,4 mln. litų.

Šiuo metu bendrovė "Čili Holdings" valdo 84 restoranus: 45 nuosavo kapitalo ir 14 franšizinių restoranų Lietuvoje, Latvijoje – 16 nuosavo kapitalo bei 9 franšizinius restoranus.

Lina Mockutė
„Čili Holdings“ atstovė spaudai
+370 616 84910

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.