"Siemens" Lietuvos filiale – naujas vadovas

2012-07-26

"Siemens Osakeyhtio" Lietuvos filialo generaliniu direktoriumi tapo Kęstutis Čiplys pareigose pakeitęs Audrį Barcevičių. Daugiau nei dešimt metų bendrovėje dirbantis K. Čiplys taip pat ir toliau vadovaus "Siemens" pramonės paslaugų, transporto ir logistikos bei miestų infrastruktūros sprendimų padaliniams Baltijos šalyse.

Audris Barcevičius, vadovavęs "Siemens" filialui Lietuvoje, pasirinko tarptautinę karjerą. Jis iki šiol ėjęs ir Suomijos "Siemens" valdybos nario, atsakingo už Baltijos šalis pareigas, tapo "Siemens" prezidentu ir generaliniu direktoriumi Kazachstane. Naujose pareigose A. Barcevičius taip pat bus atsakingas už "Siemens" veiklą visame Centrinės Azijos regione: Uzbekijoje, Turkmėnijoje, Kirgizijoje ir Tadžikijoje.

"Tai svarbus žingsnis tęsiant mano profesinę karjerą "Siemens" kompanijoje, tikiuosi sėkmingai pritaikyti Lietuvoje ir Baltijos šalyse įgytas žinias ir patirtį regionui, kuris pasižymi sparčiu ekonominiu augimu ir savita kultūra. Esu užtikrintas ir dėl Lietuvoje įgyvendinamų projektų – bendrovei dabar vadovaus ilgametis kolega ir puikus specialistas", - sakė A. Barcevičius.

Pasak naujojo "Siemens" Lietuvos filialo vadovo K. Čiplio, bendrovė ir toliau tęs savo veiklą numatytomis kryptimis. "Svarbiausi projektai Lietuvoje šiuo metu susiję su pramonės automatizavimo sprendimais, medicinos diagnostine įranga, aplinkai draugiškų transporto sistemų ir efektyvių energijos sprendimų kūrimu. Ties šiomis kryptimis toliau plėtosime "Siemens" veiklą Lietuvoje", – teigė K. Čiplys.

Ramūnas Gaukštas
„Siemens“ ryšių ir rinkodaros vadovas
Tel. (5) 239 1590, el. p. ramunas.gaukstas@siemens.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.