Naujai paskirtas Meksikos ambasadorius Lietuvai susitiks su Meksikos garbės konsulu Lietuvoje

2012-07-18

Liepos 20 d., 10 val., VU Tarptautinio verslo mokykloje (VU TVM), Saulėtekio al. 22, Lietuvoje liepos 18-21 d. viešintis naujai paskirtas Meksikos Ambasadorius Lietuvai Jorge Lominaco susitiks su Meksikos Garbės Konsulu Lietuvoje, VU TVM direktoriumi Juliumi Niedvaru.

Bus aptariamos Lietuvos - Meksikos bendradarbiavimo galimybės, galimi kultūriniai mainai, investavimo galimybės. Susitikime VU TVM dalyvaus ir su Meksika bendradarbiavę Lietuvos kultūros atstovai: festivalio  „Kino pavasaris"  direktorė Vida Ramaškienė, pernai organizavusi Meksikos kino filmų festivalį, fotografai, surengę ne vieną fotografijų iš kelionių po Meksiką parodą, ir kt.

Ambasadorius pakomentuos neseniai Meksikoje vykusius rinkimus ir savo tikslus gavus paskyrimą į šį postą.

Ryšiai tarp Meksikos ir Lietuvos šiai dienai dar nėra stipriai išvystyti, tai patvirtino ir URM LOTYNŲ AMERIKOS, AFRIKOS, AZIJOS IR OKEANIJOS DEPARTAMENTO vadovė Ina Marčiulionytė. Tačiau Jorge Lom�naco savo vizitu tikisi prisidėti prie glaudesnių ekonominių, politinių ir kultūrinių santykių tarp Meksikos ir Lietuvos kūrimo - Ambasadoriaus dienotvarkėje šiais tikslais numatyti susitikimai su LR Prezidente Dalia Grybauskaite, URM atstovais, LR Kultūros Ministru, Lietuvos verslininkais.

Auksė Pikturnienė
Personalo skyriaus vedėja

Vilniaus universiteto

Tarptautinio verslo mokykla

Saulėtekio al. 22,

LT-10225 Vilnius, Lietuva

Tel. 8 5 236 6896

El.paštas: aukse.pikturniene@tvm.vu.lt

Internetinis adresas: www.tvm.vu.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.