UAB "Armitana" investavo 1 mln litų naujo salono atidarymui

2012-06-13

Sostinės "Akropolį" papuošė rafinuotas "Salamander" avalynės salonas

Vilniuje prekybos centre "Akropolis" duris atvėrė milžiniško ploto, rafinuotu interjeru išsiskiriantis "Salamander" avalynės salonas. Tai didžiausia "Salamander" avalynės parduotuvė sostinėje. Iš viso įmonės "Armitana" valdomam "Salamander" parduotuvių tinklui Lietuvoje priklauso trylika šio prekės ženklo salonų.

"Nuo 1904-ųjų metų, kai gimė "Salamander", šis prekės ženklas nuolat didino gamybos apimtis, plėtė parduotuvių tinklą, o kartu ir gerbėjų ratą visame pasaulyje – tokia tendencija tęsiasi ir šiandien," – pasakojo prekybos įmonės "Armitana" vadovas Arminas Mačys. Jo teigimu, "Salamander" vardas daugeliui jau yra tapęs kokybės ir prestižo sinonimu, tad pirkėjai turėtų būti pasitinkami itin kokybiškai, skoningai ir funkcionaliai įrengtose erdvėse.

Vilniuje prekybos centre "Akropolis", naujoje vietoje atidarytas "Salamander" avalynės salonas išsiskiria savo dydžiu ir saikingu, tačiau rafinuotu interjeru. Investicijos į naujos parduotuvės interjero dekorą siekia apie 1 milijoną litų. "Naujajame salone specialiai sukurta didelė erdvė atveria kur kas daugiau galimybių avalynės kolekcijų eksponavimui: pirkėjams daug patogiau apžiūrinėti ir matuotis patikusias batų poras," – teigė A. Mačys. Pasak įmonės vadovo, įrenginėjant naująjį saloną siekta, kad kiekvienas pirkti ar tiesiog pasižvalgyti užėjęs žmogus pasijustų laukiamu svečiu – solidžios ir skoningos prabangos aurą čia kuria klasikinės apdailos medžiagos: medis, odiniai krėslai, raudono kilimo fragmentai.

"Mūsų ištikimiausios pirkėjos –tikrąją gyvenimo kokybę vertinančios ir už ją mokėti nebijančios moterys. Būtent tokių pirkėjų reiklumas ir skonis įpareigoja," – tvirtino įmonės "Armitana" vadovas. Pasak A. Mačio, naujajame "Salamander" salone net reikliausi pirkėjai ras iš ko pasirinkti: kokybišką klasikinių modelių asortimentą ketinama papildyti ir ryškesnių spalvų, modernaus dizaino batais.

Lietuvių pamėgtas prekės ženklas "Tamaris" jau Klaipėdoje

Šiek tiek anksčiau Klaipėdoje prekybos centre "Akropolis" duris atvėrė jau trečioji šalyje batų parduotuvė "Tamaris".

"Dviejų "Tamaris" avalynės salonų, jau kurį laiką veikiančių Vilniuje prekybos centruose "Akropolis" ir "Ozas", sėkmė ir augančios Lietuvos pirkėjų simpatijos šiam prekės ženklui paskatino atidaryti dar vieną "Tamaris" parduotuvę, šįkart uostamiestyje", – teigia prekybos įmonės "Armitana" vadovas Arminas Mačys. Pasak įmonės atstovo, esminiai faktoriai, lemiantys "Tamaris" sėkmę ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje, yra aukšta kokybė už patrauklią kainą ir avalynės modeliai, atitinkantys šviežias mados tendencijas.

Šių metų "Tamaris" pavasario-vasaros kolekcija, kuri pristatoma ir naujoje parduotuvėje Klaipėdoje, išsikristalizuoja į tris skirtingoms auditorijoms skirtas linijas. "Klasikiniai, elegantiški avalynės linijos Black modeliai – skirti dalykinėms moterims, kurios tikrai išsirinks batus, tinkančius verslo aprangos kodui ir patogius avėti kasdien; linija Trend, sukurta ekstravagantiškesnėms pirkėjoms, mėgstančioms drąsų, iš minios išsiskiriantį stilių, o avalynės linijos Active batai turėtų tikti ir patikti sportiškoms, aktyvų gyvenimo būdą pasirinkusioms merginoms bei moterims", – pasakoja A. Mačys.

Naujoji "Tamaris" batų parduotuvė Klaipėdoje išskirtinė ne tik asortimento gausa – joje sukurta itin funkcionali ir kartu elegantiška erdvė, kurioje bus galima patogiai išsirinkti ir pasimatuoti patikusius batus: šalia pasirinkto avalynės modelio pirkėjos ras ir visų dydžių batus, sudėliotus į dėžutes. Įmonės vadovo teigimu, šio prekės ženklo parduotuvėse aptarnavimo koncepcija grindžiama svarbiausiais "Tamaris" tikslais – dėmesiu pirkėjų komfortui ir aptarnavimo kokybei.

Apie "Armitaną"

Pagrindinė įmonės veikla – mažmeninė prekyba avalyne ir aksesuarais. "Armitana" yra viena didžiausių įmonių Baltijos šalyse, valdančių avalynės parduotuvių tinklus. Lietuvoje įmonei priklauso avalynės parduotuvės ŽYGIO BATAI, STEP TOP, SALAMANDER, TOPS, RENO, GEOX, CLARKS, HÖGL, TAMARIS ir drabužių parduotuvės TERRANOVA. Latvijoje įmonė valdo avalynės parduotuvių tinklus SALAMANDER, RENO, ZB SHOES, STEP TOP, GEOX, Estijoje – SALAMANDER, RENO, STEP TOP, HÖGL, GEOX, CLARKS, TAMARIS, Vokietijoje – STEP TOP. Šiuo metu įmonės valdomas tinklas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Vokietijoje apima daugiau nei 80 avalynės ir drabužių parduotuvių.

Renata Pipiraitė
UAB „Armitana" rinkodaros ir pardavimų vadovė
tel. 8 5 2477601, el. paštas: renata@armitana.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.