"Lesta" rado naują verslo nišą

2012-06-01

Eksploatacinius skysčius transporto priemonėms gaminanti Lietuvos bendrovė "Lesta" plečia savo veiklą, pradėjusi konstruoti individualizuotas cheminių skysčių fasavimo linijas. Pradžioje sėkmingai jas pritaikiusi savo verslo optimizavimui, dabar įmonė šią įrangą eksportuoja užsienio klientams. Planuojama, kad fasavimo linijų pardavimai šiais metais sieks 1 mln. litų.

"Patys fasuojame savo gaminius, todėl puikiai žinome, ko reikia, kad šis procesas vyktų efektyviai. Sėkmingai pritaikę ir išvystę šias technologijas "Lestos" veikloje, savo paslaugas pasiūlėme rinkai. Ypatingai šia paslauga susidomėjo kaimyninės valstybės, tad šioje nišoje matome potencialą", – sakė "Lesta" direktorius Mindaugas Stankevičius.

M. Stankevičiaus teigimu, imtis naujos veiklos pastūmėjo patirti nepatogumai, dirbant su standartinėmis fasavimo linijomis, kurių veikla neatitiko įmonės lūkesčių. "Lestos" specialistų komanda sukonstravo įmonės gaminamai produkcijai fasuoti specialiai pritaikytus įrenginius.

"Įsitikinę naujovės efektyvumu, pasiūlėme ją savo partneriams, kurie netrukus tapo pirmaisiais mūsų užsakovais. Pradėjome gaminti individualias, kiekvienos bendrovės poreikius atitinkančias fasavimo linijas ir klientams", – teigė "Lesta" vadovas.

Šiuo metu "Lesta" fasavimo linijos yra eksportuojamos į tokias šalis, kaip Lenkija, Latvija, Estija, Baltarusija ir Rusija.

"Lesta" gaminamos skysčių fasavimo linijos yra visiškai automatizuotos ir atlieka gaminių fasavimą, dozavimą, kamščiavimą, etikečių klijavimą, paketų formavimą bei supakavimą. Įmonė užsiima ne tik individualizuotų įrenginių projektavimu ir gamyba, bet ir jų įdiegimu bei technine priežiūra.

Bendra "Lesta" ketvirčio apyvarta sudaro 3.5 mln. litų ir palyginus su 2011 m. tuo pačiu laikotarpiu, išaugo 23proc. Šiemet įmonė planuoja 15 mln. litų bendrą apyvartą.

Apie "Lesta"

UAB "Lesta" yra sėkmingai veikianti ir profesionali Lietuvos įmonė, gaminanti eksploatacinius skysčius transporto priemonėms. "Lesta" siūlo kokybišką aušinimo skysčių, langų ploviklių, automobilių kosmetikos bei kitų eksploatacinių skysčių transporto priemonėms produkciją. Taip pat ji gamina šildymo, šaldymo ir kondicionavimo sistemoms skirtus įvairios koncentracijos tirpalus-šilumos nešėjus, padedančius užtikrinti stabilų minėtų sistemų funkcionavimą.

Per metus "Lesta" pagamina apie 5000 tonų aušinimo skysčių, langų ploviklių, automobilių kosmetikos bei kitų eksploatacinių skysčių transporto priemonėms.

"Lesta" užsiima eksportu į Lenkiją, Latviją, Estiją, Rusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Azerbaidžaną ir Baltarusiją. Įmonėje dirba daugiau nei 30 darbuotojų.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.