Naujam "Paroc" finansinių paslaugų centrui – 16,6 mln. litų investicija

2012-05-16

Lietuvos siekyje tapti Šiaurės Rytų Europos verslo paslaugų centru – dar vienas žingsnis tikslo link. Vilniuje veiklą pradėjo vienos didžiausių Europoje izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintojų "Paroc Group" finansinių paslaugų centras.

Naujame centre per penkerius metus planuojama sukurti 50 naujų darbo vietų aukštos kvalifikacijos finansų specialistams. Šiuo metu yra įdarbinti 22 finansininkai, o iki metų pabaigos centras turės jau 36 darbuotojus.

Centrui plėtoti numatomos daugiau kaip 16,6 mln. litų investicijos.

"Paroc" finansinių paslaugų centras yra vienas geriausių pavyzdžių, kokių investicinių projektų laukiame, – sako Milda Dargužaitė, "Investuok Lietuvoje" generalinė direktorė. – Sukuriamos gerai apmokamos darbo vietos aukštos kvalifikacijos specialistams, kurie teikia paslaugas į užsienį: taip tampame žinomi dėl žmonių ir jų gebėjimų, o tai didelis konkurencinis pranašumas investicijų medžioklėje".

Jau artimiausiu metu "Paroc" finansinių paslaugų centras iš Vilniaus teiks visas finansų ir apskaitos paslaugas "Paroc" grupės įmonėms, įsikūrusioms Skandinavijos ir Baltijos šalyse, Lenkijoje bei kitose Rytų ir Vakarų Europos šalyse. Iš viso finansinės operacijos aprėps dvylika šalių. Birželio mėnesį šis centras perims administruoti Suomijoje atliekamas finansines "Paroc Group" operacijas, o nuo rugpjūčio – ir visas kitas operacijas bei rengti "Paroc Group" finansines ataskaitas.

"Vilniuje jau 15 metų sėkmingai veikia vienas didžiausių grupės gamybinių padalinių, be to, čia puikiai išvystyta infrastruktūra ir žinojome, kad rasime aukštos kvalifikacijos, kompetentingų darbuotojų. Šie faktoriai, taip pat patogi geografinė padėtis leidžia tikėtis, jog finansinių paslaugų centras Vilniuje veiks efektyviai", – sako Mikael Ljungberg, "Paroc" finansinių paslaugų centro vadovas.

"Paroc Group" yra energiškai efektyvios ir nedegios šilumos izoliacijos iš akmens vatos gamintoja. Kompanija plėtoja energiškai efektyvius izoliacinius sprendimus. PAROC® gaminių asortimentą sudaro statybinė, techninė bei jūrinė izoliacija, kompozicinės trisluoksnės plokštės ir akustiniai gaminiai.

"Paroc Group" veikia 13 šalių visoje Europoje bei turi gamybines linijas Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje. "Paroc Group" pardavimai 2011 metais sudarė 405 milijonų eurų, o darbuotojų skaičius siekė 1990.

Aida Papšė
Rinkodaros projektų vadovė
"Investuok Lietuvoje"
Tel.: 2627438
info@investlithuania.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.