Bankas SNORAS

2012-04-04

Bankui SNORAS atnaujinus internetinės bankininkystės sistemą, SNORO klientai ir kreditoriai jau gali pasitikrinti teismo patvirtintas bei nepatvirtintas kreditorinių reikalavimų sumas ir matyti informaciją apie kreditorinių reikalavimų pateikimą.

Remiantis Vilniaus apygardos teismo 2011 m. gruodžio 7 d. nutartimi iškelti bankui SNORAS bankrotą, visi kreditoriai turėjo teisę per vieną mėnesį nuo tos dienos pareikšti savo reikalavimus. Atsižvelgiant į tai, visi kreditoriai turėjo pateikti reikalavimus bankroto administratoriui iki 2012 m. sausio 20 d., tačiau 2012 m. sausio 13 d. Vilniaus apygardos teismas priėmė nutartį pratęsti SNORO kreditorių paraiškų pateikimo terminą iki 2012 m. vasario 10 d. (imtinai).

Teismo sprendimus, susijusius su šiais reikalavimais, klientai dabar jau gali pamatyti SNORO elektroninėje bankininkystėje. Ši informacija taip pat teikiama telefoninės bankininkystės paslaugai užsiregistravusiems klientams. Kreditoriai dėl informacijos, susijusios su jų kreditoriniais reikalavimais, gali kreiptis į veikiančius SNORO padalinius arba susisiekti su klientų kontaktų centru.
Šių metų kovo 29 d. Vilniaus apygardos teismas rekomendavo, kad BAB banko SNORAS bankroto administratorius turėtų planuoti surengti pirmąjį kreditorių susirinkimą ne vėliau kaip 2012 m. balandžio 30 d. Visi kreditoriai, kurie pateikė reikalavimus, bus informuoti apie šio susirinkimo tikslų laiką ir vietą oficialiu laišku. Išsamesnė informacija apie susirinkimą taip pat bus skelbiama interneto svetainėje adresu www.snoras.com.

Tomas Vaišvila
Viešųjų ryšių departamentas
AB bankas SNORAS
Tel.:      +37052327330
Mob.:   +37065621144

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.