Patvirtinta: visas "Vievio paukštyno" turtas saugomas ir prižiūrimas

2012-03-29

Faktinių aplinkybių konstatavimo protokolais anstoliai užfiksavo visus Vievio paukštyno įrengimus. Bus reikalaujama paneigti paskleistą melagingą informaciją

Didžiausio paukštyno Lietuvoje AB "Vievio paukštynas" bankroto administratorius šiandien gavo faktinių aplinkybių konstatavimo protokolus, kurie patvirtina visų "Vievio paukštyno" įrengimų buvimo vietas. Bus reikalaujama paneigti viešai paskelbtą tikrovės neatitinkančią informaciją ir svarstoma galimybė kreiptis į teismą dėl atsakomybės už jos skleidimą.

Vištidžių įrengimų buvimo vietas užfiksavo anstoliai Marekas Petrovskis ir Kęstutis Košys, kurie nuvyko, nufotografavo ir patvirtino, kad visi septyni vištidžių įrengimai yra sumontuoti ir naudojami. Šeši įrengimai yra Ausieniškių km., Vievio seniūnijoje, dar vienas vištidžių įrengimų komplektas naudojamas Vilkyčių km., Šilutės rajone.

"Dar kartą noriu užtikrinti ir patvirtinti, kad visas "Vievio paukštyno" turtas yra kontroliuojamas, saugomas ir prižiūrimas", – sako "Vievio paukštyno" bankroto administratorius Aurimas Valaitis.

Pasak jo, bus reikalaujama paneigti paskleistą informaciją, apie tariamai dingusį "Vievio paukštyno" turtą, kurio vertė siekia 900 tūkst. litų, kaip tikrovės neatitinkančią informaciją.

Administratoriaus teigimu, įrengimai, esantys Vilkyčių km., Šilutės rajone, dar iki paskelbiant paukštyno bankrotą buvo išnuomoti antrinei "Vievio paukštyno" įmonei UAB "Vilkyčių mėsa" ir naudojami pagal paskirtį. "Vilkyčių mėsa" už įrengimų nuomą moka 11 tūkst. litų nuomos mokestį per mėnesį.

Bendra paukštidžių įrengimų balansinė vertė siekia 6,9 mln. litų.

Rita Saunorytė Norutienė
Projektų vadovė
UAB "Publicum FComm"
Tel.: 8 5 2690033
Mob.: 8 682 95377
r.norutiene@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.