Seimo nario P. Gražulio pranešimas: Seimo narė Agnė Bilotaitė galimai neteisėtai dangsto galimą korupcijos apraišką Seime

2012-03-28

Pranešimas VIR

Šiandien Seimo narys "tvarkietis" Petras Gražulis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną dėl galimai neteisėto Agnės Bilotaitės elgesio. Parlamentaro pasipiktinimas kilo po to, kai ryte Antikorupcijos komisijos posėdyje balsų dauguma pritarus P. Gražulio pasiūlymui Komisijos vardu kreiptis į generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, siekiant išsiaiškinti, ar Seimo Pirmininkė Irena Degutienė neatskleidė valstybės paslapties vyrui bei sūnui apie būsimą banko "SNORAS" nacionalizavimą ir neatliko kitų neleistinų veiksmų ji ar jos šeimos nariai, posėdyje pirmininką pavadavusi Seimo narė Agnė Bilotaitė, atsisakė pasirašyti priimtą nutarimą.

"Kyla klausimas, ko bijo Agnė Bilotaitė ir ar ji neviršija savo įgaliojimų. Aš asmeniškai manau, kad toks jos atsisakymas pažeidžia Seimo statuto nuostatas, todėl ir prašau atlikti tyrimą," – teigia Seimo narys Petras Gražulis.

Seimo narys Petras Gražulis

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.