"Agrowill Group" generalinis direktorius M.Žutautas perka vadovaujamos įmonės akcijų

2012-03-12

 "Agrowill Group" generalinis direktorius Marius Žutautas įsigyja savo vadovaujamos įmonių grupės akcijų. Nuo šiol jam priklausys 135 000 vienos didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių akcijos.
Prieš savaitę "Agrowill Group" paskelbė 2011-uosius baigusi pelningai. Bendrovės apyvarta praėjusiais metais, palyginti su 2010-aisiais, išaugo 25 proc. ir siekė 56,58 mln. litų. Ženkliai augo EBITDA (pelno prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją) beveik 50  proc. - nuo 8,7 mln. Lt 2010 m. iki 12,6 mln. Lt. 2011 m.
"Pasiekti rezultatai rodo, kad įmonės veikla plėtojama teisinga kryptimi. Gerėja ir finansiniai, ir veiklos rodikliai, o tai skatina auginti įmonės apimtis ir siekti didinti pelningumą. Įmonė sėkmingai įgyvendina ir kitą išsikeltą tikslą - skolų mažinimą. Per praeitus metus pavyko pasiekti ir daug veiklos efektyvinimo užsibrėžtų uždavinių. Tikiu šia kompanija ir matau, kad judam teisinga linkme, todėl ir investuoju į ją" - sako "Agrowill group" generalinis direktorius Marius Žutautas
Jo teigimu, įvykdytos bendrovės investicijos ir palanki situacija žemės ūkio žaliavų pardavimo rinkose suteikia galimybes įmonės vadovams ir akcininkams tikėtis geros rinkos konjunktūros ir   2012 metai.
Apie "Agrowill Group"
2003-aisiais metais įkurta AB "Agrowill Group" yra centralizuotai valdoma ir viena didžiausių pirmine žemės ūkio produkcijos gamyba užsiimančių įmonių Rytų Europoje. AB "Agrowill Groupヤ siekis yra optimizuoti valdomų bendrovių veiklos procesus bei didinti gamybos našumą, išnaudojant esamą infrastruktūrą, diegiant tikslingus modernios vadybos bei IT sprendimus, standartizuojant grupės įmonių valdymo procesus.  Šiuo metu "Agrowill Group" jungia daugiau nei 40 įmonių, kurios nuosavybės ir nuomos teise valdo daugiau nei 700 vienetų įvairios technikos, 250 000 kv. m. įvairios paskirties pastatų, kuriuose vyksta įvairūs gamybiniai procesai ir laikoma daugiau nei 2,6 tūkst. melžiamų karvių. AB "Agrowill Group" didžiausi akcininkai: "Vretola Holdings Limited", "Volemer Holdings Limited", UAB "Eastern Agro Holdings". Bendrovės akcijos kotiruojamos NASDAQ OMX Vilnius bei Varšuvos vertybinių popierių biržose.
Daugiau informacijos:
Vladas Bagavičius, AB "Agrowill Group" valdybos pirmininkas, tel. 8-610-31807

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.