Ūkio banke - velykinė indėlių akcija

2012-03-12

Ūkio banke šiandien prasideda velykinė indėlių akcija, kuri tęsis iki balandžio 30 dienos. Klientai, padėję terminuotąjį indėlį Ūkio banke, sulauks palūkanų ne tik už pradžioje įneštą sumą, bet ir už per mėnesį užaugusias palūkanas. Indėlį bus galima bet kuriuo metu papildyti bet kokio dydžio papildomais įnašais.

"Pavasarį atgimstanti gamta ir artėjančios šv. Velykos - puiki proga taupyti ir uždirbti daugiau palūkanų. Dabar taupyti Ūkio banke ypač palankus metas - akcijos metu padėjus terminuotąjį indėlį, palūkanos mokamos ne tik nuo pradinės sumos, bet ir nuo per mėnesį susikaupusių palūkanų", - sakė Ūkio banko produktų plėtros departamento direktorė Balanda Bradulskienė.

Taupymo galimybės Ūkio banke itin lanksčios ir patogios: minimali terminuotojo indėlio suma - vos 200 Lt arba 150 EUR/USD/GBP. Padėti indėlį Ūkio banke galima atvykus į klientų aptarnavimo skyrių arba pasinaudojus elektroninės bankininkystės sistema Eta banku. Šiuo metu padėjus terminuotąjį indėlį litais, Ūkio banke galima gauti iki 3,9 proc., svarais sterlingų - iki 2,1 proc., eurais - iki 3,7 proc.,  JAV doleriais - iki 2,6 proc. metinių palūkanų.

Ūkio bankas yra pirmasis komercinis bankas Lietuvoje, jau trečią dešimtmetį teikiantis patikimas paslaugas plačiame nuosavame klientų aptarnavimo tinkle, kurį sudaro beveik 60 padalinių visoje šalyje. Be to, Ūkio banko mokėjimo kortelės aptarnaujamos 270 bendrojo tinklo bankomatų ir 28-uose Lietuvos pašto skyriuose.

Daugiau informacijos:
Auksė Armonaitė Glodienė
AB Ūkio bankas atstovė ryšiams su visuomene
Tel. 8 614 35021, faks. (8 37) 32 31 88
El. paštas a.armonaite@ub.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.