Bankas "Snoras" gavo 1610 klientų prašymų dėl įskaitymo, didžioji dalis išnagrinėta

2012-02-23

Banko "Snoras” bankroto administratorius gavo 1610 klientų, kuriems yra taikytinas paskolų ir indėlių įskaitymas didesnei nei 5000 litų sumai, prašymų, 1360 jų išnagrinėjo ir priėmė sprendimus, dėl likusių 250 prašymų bus sprendžiama artimiausiu metu.

Pagal išnagrinėtus prašymus klientams buvo pritaikyta įskaitymo tvarka, kurią nustatė banko „Snoras" bankroto administratorius pagal 2012 m. sausio 1 d. įsigaliojusį Lietuvos Respublikos Bankų įstatymo pakeitimą. 

„Su kiekvienu kliento prašymu dėl įskaitymo dirbame individualiai, nes visiems klientams klientams turėjusiems finansinių instrumentų „Snore" vienodos įskaitymo procedūros pritaikyti neįmanoma. Kiekvienu atveju skiriasi tiek kredito sutartyse numatyti mokėjimo grafikai, tiek palūkanos, o ir turėtos lėšos, kurios ir dengia turimas paskolas banke gali būti apskaitomos įvairių finansinių instrumentų forma. Šiuo metu nagrinėjame dar apie 250 prašymų, o sprendimus dėl įskaitymo šiems klientams ketiname priimti artimiausiu metu". - sako paskolų valdymo ir administravimo direktorė Vita Andrikytė.

Automatinio įskaitymo tvarka taikoma visiems, laikiusiems banke iki 5000 litų, tokių klientų banke yra apie 49 tūkstančius. Pagal šią tvarką įskaitymai taip pat pradėti atlikti ir daugiau nei 5000 litų banke turėjusiems klientams, kurie pateikė prašymą įskaitymus vykdyti dalimis pagal turimą įsipareigojimų vykdymo grafiką. 

Šiuo metu Banko „Snoras" klientus paskolų ir indėlių įskaitymo bei kitais klausimais konsultuoja 17 banko „Snoras" padalinių didžiuosiuose šalies miestuose. Juose klientai taip pat gali pateikti raštiškus paklausimus ar kitą korespondenciją bankroto administratoriaus komandai ar konkretiems banko specialistams.

Informacija apie įskaitymo tvarką ir dažniausiai užduodami klausimai bei atsakymai į juos yra pateikiami ir banko svetainėje www.snoras.com 
Kontaktams:
Tomas Vaišvila
Viešųjų ryšių departamentas
AB bankas SNORAS
Tel.: +37052327330
Mob.: +37065621144
E-mail: t.vaisvila@snoras.com 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.