Sankt Peterburgas naujai atranda Lietuvą kaip atraktyvią turizmui šalį

2012-02-23

Valstybinis turizmo departamentas prie Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos kartu su Lietuvos Respublikos generaliniu konsulatu Sankt Peterburge vasario 21 d. surengė sėkmingą Lietuvos 2012 metų turizmo galimybių pristatymo renginį vietos turizmo operatoriams ir žiniasklaidai. 
Lietuvos turizmui Rusijos rinka yra antra pagal svarbą. Praėjusiais metais mūsų šalį aplankė apie 320000 turistų iš Rusijos, o tai sudaro 43% augimą, palyginti su 2010 metais. VTD 2012 metais ypatingą dėmesį skiria trims tikslinėms rinkoms Rusijoje: Maskvai, Sankt Peterburgui ir Kaliningradui.
Lietuvos turizmo galimybių pristatyme Sankt Peterburge dalyvių skaičius viršijo visus lūkesčius. Vietoje planuotos 50-ies dalyvių auditorijos į Lietuvos generalinį konsulatą Sankt Peterburge atvyko net 97 dalyviai: 25 Lietuvos turizmo verslo atstovai, 21 Rusijos žurnalistai, 3 Sankt Peterburgo Vyriausybės atstovai ir 48 Rusijos turizmo verslo atstovai. 
Lietuvos verslininkai džiaugėsi, kad tokio masto turizmo renginio Sankt Peterburge dar nėra buvę. Renginys tęsėsi keturias valandas. Jo metu dalyviai užmezgė puikius ir naudingus kontaktus. 
Žiniasklaidai buvo teikiama jai rūpima informacija tiek per pristatymus, tiek per suorganizuotą spaudos konferenciją, kurios metu buvo pristatytas ir būsimas LR komercijos atašė Sankt Peterburge Algimantas Belzus. 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.