Rusijoje vėl apdovanoti lietuviški pieno produktai

2012-02-21

Antrus metus iš eilės Lietuvių gamintojo AB "Vilkyškių pieninė" produktai vasario 13–17 dienomis Maskvoje vykusioje "Prodexpo 2012" parodoje pelnė aukso medalius. Šiemet didžiausioje Rytų Europoje maisto produktų, gėrimų ir žaliavų parodoje "Geriausio metų gaminio" titulą pelnė du "Vilkyškių pieninės" produktai – sūris "Maasdam" ir "Vilkyškių" jogurtas su agrastais.

Subtilaus skonio "Maasdam" sūrio gamyba reikalauja ilgametės patirties ir kruopštaus darbo. Lietuvoje šis "Vilkyškių pieninės" sūris 2001 m. jau buvo apdovanotas aukso medaliu parodoje "Agrobalt". Pasak AB "Vilkyškių pieninė" generalinio direktoriaus Gintaro Bertašiaus, sūris "Maasdam" taip pat labai populiarus kaimyninėje Rusijoje, ką įrodo ir šis svarbus apdovanojimas.

"Labai maloniai nustebino ir "Vilkyškių" jogurto su agrastais pripažinimas, nes tai išties subtilaus skonio unikalus produktas – neįprastas tiek Lietuvos, tiek Rusijos rinkoms. "Vilkyškių" jogurtas su agrastais Lietuvos rinkoje pasirodė visai neseniai, tačiau pirkėjai labai greitai pamėgo reto, išskirtinio skonio produktą ir šiandien tai yra vienas populiariausiųjų tarp visų "Vilkyškių" jogurtų. Jis ypač vertinamas vartotojų, kurie mėgsta mažiau saldžius, gaivesnius ir natūralesnius produktus", – sakė G. Bertašius ir pridūrė, kad šie apdovanojimai paskatins "Vilkyškių pieninę" ateityje dar drąsiau kurti išskirtinius produktus.

Pernai "Prodexpo" parodoje Rusijoje aukso medaliu jau buvo apdovanotas "Vilkyškių pieninės" sūris "Prūsija", apdovanojimus taip pat gavo sūriai "Legenda" ir "Žalgiris".

"Prodexpo" yra didžiausia kasmetinė specializuota paroda Rusijoje ir Rytų Europoje, atliekanti svarbų vaidmenį plėtojant šalies maisto pramonę. "Prodexpo" priklauso Pasaulinei parodų industrijos asociacijai (UFI) bei Rusijos parodų ir mugių sąjungai (RUEF), joje reguliariai dalyvauja vidaus ir užsienio maisto pramonės lyderiai, suinteresuoti pristatyti savo prekių ženklus Rusijos rinkai. Šiemet jau aštuonioliktą kartą vykusiame renginyje savo produkciją pristatė daugiau kaip 2000 atstovų iš 55 šalių. Daugiau informacijos apie parodą – oficialiame jos puslapyje internete: http://www.prod-expo.ru/en/.

Ieva Vaičikauskaitė,
VRP | Hill & Knowlton projektų vadovė,
tel.: +370 5 2499949,
mob. tel.: +370 650 70678,
el. p.: ievav@vrp.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.