"Daumantų" gamintojos apyvarta augo 25 proc.

2012-02-20

„Daumantų" padažų ir pagardų gamintojos UAB „Vesigos" apyvarta per 2011 metus išaugo ketvirtadaliu ( 25, 2 proc.) - nuo 62 mln. iki 78 mln. litų.

„Ženklus pardavimų augimas susijęs su išaugusiu eksportu ir naujų produktų įvedimu į Lietuvos rinką. Nors sulaukiame didelės sėkmės užsienio rinkose, tačiau norime išlaikyti tvirtas pozicijas ir Lietuvoje", - sako bendrovės vadovas Saulius Grinkevičius.

2011 m. UAB „Vesigos" eksportas, lyginant su 2010 m., išaugo iki 9 mln. 203 tūkst. litų arba 53 proc. Pasak S. Grinkevičiaus, 2011 metai buvo sėkmingi, nes „Ekologiškas Daumantų kečupas" sulaukė pripažinimo tarptautinėje parodoje ir netrukus pateko į skandinavų ir Slovėnijos prekybos centrus.

„Sėkmingas praėjusiųjų metų pasirodymas užsienio rinkose turėjo teigiamos įtakos pardavimų augimui. Sustiprindama savo pozicijas tarptautiniu lygmeniu kompanija perėjo į naują ir itin reikšmingą etapą. Palankus „Vesigos" produkcijos įvertinimas iš danų ir slovėnų skatina ieškoti daugiau partnerių. Nors esame patenkinti 2011 m. eksporto rezultatais, kitais metais sieksime viršyti 10 mln.", - teigia bendrovės vadovas

„Vesigos" pasirinkta ilgalaikė strategija lyderiauti gaminių kokybe bei inovacijomis pasiteisino. Pernai „Daumantų" padažų ir pagardų gamintoja pagamino 15 549 tonų padažų, kečupų ir majonezo arba 20,5 proc. daugiau nei užpernai (12 905 tonos). Anot S. Grinkevičiaus, per šiuos metus bendrovė planuoja eksportuoti gaminių už beveik 10 mln. litų.

Teigiami rezultatai atsiliepė ir įmonės darbuotojų atlyginimams - 2011 m. vidutinė alga padidėjo 12,7 proc.

„Daumantų" padažų ir pagardų gamintoja UAB „Vesiga" šiuo metu gamina 101 skirtingo pavadinimo „Daumantų" majonezus, pomidorų padažus, kečupus, garstyčias, adžiką ir sojos padažus. Bendrovės gaminama produkcija yra eksportuojama į Slovėniją, Daniją, D. Britaniją, Airiją, Vokietiją, Suomiją, Latviją, Graikiją. Įmonė taip pat aktyviai dalyvauja įvairiose socialinėse iniciatyvose bei teikia paramą geriausiai Lietuvos sportininkei, pasaulio dviračių treko čempionei ir rekordininkei Simonai Krupeckaitei.

Kontaktai: Modesta Kairytė 8 683 10 154, modesta@progroup.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.