2012.02.23 Žemės ūkio rūmuose vyks spaudos konferencija, kurioje bus pristatoma naujausia informacija apie Bendrąją žemės ūkio politiką po 2013 m.

2012-02-20

Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas pristatys naujausius įvykius: vienos didžiausių ir įtakingiausių žemės ūkio sektoriaus organizacijų Europoje - Copa-Cogeca - prezidiumas priėmė dokumentą dėl BŽŪP po 2013 m. Jame ypatingas dėmesys skirtas Baltijos valstybėms, kurių žemdirbiai šiuo metu yra diskriminuojami, gauna vienas mažiausių Europoje tiesioginių išmokų ir dėl to negali lygiomis teisėmis konkuruoti bendroje ES rinkoje.

Reakcija bus perduota Europos Komisijai, Parlamentui, Tarybai, kitoms institucijoms ir organizacijoms, todėl šis įtakingos organizacijų pripažinimas - svarbus žingsnis kovoje dėl tiesioginių išmokų Lietuvos ūkininkams padidinimo, dėl Lietuvos kaimo ateities.

Laukiame Jūsų spaudos konferencijoje, kur galėsite sužinoti naujausią ir aktualiausią informaciją apie Bendrosios žemės ūkio politikos ateitį ir galimybes iškovoti teisingesnes sąlygas Lietuvos ūkininkams ir kaimo žmonėms.

Daugiau informacijos apie spaudos konferenciją:
Vaida Leščauskaitė
Žemės ūkio rūmų atstovė spaudai
Tel. (8 37) 409572, mob. tel. 8 652 99794
El. paštas: v.lescauskaite@zur.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.