"Prodexpo" parodoje "Alitai" įteiktas sidabro medalis

2012-02-20

Didžiausioje Rusijos ir Rytų Europos tarptautinėje specializuotoje maisto pramonės, gėrimų ir žaliavų parodoje "Prodexpo 2012" alkoholio gamybos Įmonių grupės "ALITA", AB skaidrus brendis "Pure" apdovanotas sidabro medaliu. Paroda vyko vasario 13-17 dienomis Maskvoje. Joje dalyvavo įmonės iš 55 šalių.

"Prodexpo" parodoje dalyvavome ketvirtą kartą. Šiemet joje pristatėme naujausią mūsų gaminį – skaidrų brendį "Pure". Sidabro medalis brendžio kategorijoje šiam gėrimui įteiktas už kokybę. Tai pirmasis "Pure" brendžio apdovanojimas", – kalbėjo "Alitos" rinkodaros ir pardavimų direktorius Martynas Grigalavičius.

Nuo tradicinio brendžio "Pure" skiriasi gaivesniu skoniu ir aromatu, jame dominuoja vaisių tonai. Skaidraus prancūziško brendžio skonio kompozicija sukurta iš specialiai parinktose ąžuolo statinėse brandintos žaliavos.

Martyno Grigalavičiaus nuomone, dalyvavimas tarptautinėse parodose pasiteisina: "Po pernai metų parodos pradėjome eksportą į Rusiją, o Rytų rinkoje sėkmingai startavome su naujais importuotojais bei distributoriais. Šiemet partnerių tinklą išplėtėme dar labiau, nes esame numatę aktyvią plėtrą į Rusijos rinką", – dalyvavimo parodoje privalumus vardino "Alitos" rinkodaros ir pardavimų direktorius.

Martynas Grigalavičius
Įmonių grupė „ALITA“, AB rinkodaros ir pardavimų direktorius
Tel. 8 616 94414
El.p. martynas@alita.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.