"Vičiūnų restoranų grupės" pajamos 2011 metais išaugo beveik 50 procentų

2012-02-13

„Vičiūnų restoranų grupė" praėjusiais metais gavo 54,4 milijonus litų pajamų ir 2010 metų apyvartą viršijo 49 proc. Prognozuojama, kad grupės apyvarta šiais metais ir toliau augs, o metų pabaigoje sieks maždaug 75 milijonus litų.
Iš viso šiais metais „Vičiūnų restoranų grupė" ketina atidaryti daugiau nei dešimt naujų restoranų Lietuvoje bei du naujus padalinius Latvijoje. Pirmasis iš jų - picerija "Charlie pizza” - jau šią savaitę atvers duris Vokiečių gatvėje, Vilniuje. Kovo pabaigoje lankytojus pakvies ir restoranų „Charlie Pizza", „Charlie Kids" bei „La Crepe" kompleksas atsinaujinusioje Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje, o buvusio Vilniaus centrinio knygyno vietoje Gedimino prospekte „La Crepe" įsikurs pavasariui įpusėjus.
„Spartų pajamų augimą praėjusiais metais lėmė sėkminga grupės restoranų tinklo plėtra bei nemažėjantis jau seniau atsidariusių restoranų populiarumas", - teigia „Vičiūnų restoranų grupės" direktorius Gediminas Balnis. „Praėjusiais metais Lietuvoje veiklą pradėjo 6 nauji restoranai, sėkmingai investavome į pirmąjį grupės padalinį Latvijoje bei pristatėme naujovę - vaikams ir jų tėveliams skirtą prekės ženklą „Charlie Kids".
Anot G. Balnio, sėkmingas buvo ir „La Crepe" prekinio ženklo startas, todėl iki šių metų pabaigos planuojama atidaryti penkis šio tinklo restoranus Lietuvoje, o 2013 metais plėstis ir į kaimyninę Latviją.
Šiuo metu Lietuvoje ir Latvijoje veikia trisdešimt devyni „Vičiūnų restoranų grupės" valdomi „Charlie Pizza", „Carskoje Selo",„La Crepe" ir „Charlie Kids" restoranai. Latvijos sostinėje Rygoje lankytojus kviečia restoranas „Charlie Pizza".

Daugiau informacijos:
Lina Nikonovaitė
„Vičiūnų restoranų grupė”
+370 659 83305
lina.nikonovaite@vici.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.