Sukurta didžiausia vaistų platintoja Baltijos šalyse - "Tamro Baltics"

2012-02-13

Bendrovė „Tamro", didžiausia vaistų platintoja Baltijos regione, pertvarko šio regiono šalyse veikiančias organizacijas į vieną Baltijos verslo subjektą, kuriam vadovaus naujasis „Tamro Baltics" generalinis direktorius Sakari Ahdekivi ir naujoji vadovų komanda.
- Artimiausioje ateityje tikėtinas nedidelis Baltijos regiono farmacijos rinkos augimas, o konkurencija šioje rinkoje ypač stipri. Mūsų misija - visada saugiai ir veiksmingai tiekti vaistus iš gamintojų pacientams. Naujoji organizacijos struktūra įgalins mus tapti dar patrauklesniu partneriu mūsų tiekėjams ir geriau aptarnauti klientus visame regione. Esu įsitikinęs, kad dėl naujosios Baltijos organizacijos tapsime stipresni ir geriau atlaikysime konkurenciją, - tvirtina bendrovės „Tamro Baltics" generalinis direktorius Sakari Ahdekivi.
Kasdienės vaistų didmeninės ir mažmeninės prekybos operacijos vyks kaip ir anksčiau. Organizaciniai pokyčiai neturės tiesioginės įtakos bendrovės „Tamro" sandėliuose ir prekybos skyriuose dirbančiam personalui. Kai kurios pagrindinio biuro funkcijos bus integruotos, ir tai gali turėti įtakos šio biuro darbuotojams. Bendrovė „Tamro" ir toliau išliks visų trijų Baltijos šalių rinkos dalyve.
Bendrovė „Tamro", kurios metiniai pardavimai siekia 270 mln Eurų, yra didžiausia vaistų platintoja Baltijos šalyse. Bendrovei priklauso 480 vaistinių bei kokybiškas ir efektyviai veikiantis distribucijos tinklas. Bendrovėje „Tamro" Baltijos regione dirba 1200 darbuotojų.
Norėdami gauti išsamesnės informacijos, susisiekite su
Sakari Ahdekivi, „Tamro Baltics" generaliniu direktoriumi, tel.: +358 20 445 4083
Gyčiu Bendoriumi, „Tamro Baltics" komercijos direktoriumi ir Lietuvos vadovu, tel.: +370 37 401099
Dita Martinsone, „Tamro Baltics" išorinio pardavimo direktore ir Latvijos vadove, tel.: +371 67 067800
Tiina Kadak, Estijos vadove, tel. +372 6 503 600
Terhi Kivinen, „Tamro Group" komunikacijos ir korporacinės atsakomybės direktore, tel.: +358 40 848 4001, terhi.kivinen@tamro.com
Bendrovė „Tamro" yra pirmaujanti didmeninės vaistų prekybos bendrovė Šiaurės Europoje, savo operacijas vykdanti Skandinavijoje, Baltijos šalyse ir Lenkijoje. „Tamro" valdo vaistines Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje. Bendroji bendrovės „Tamro" apyvarta siekia 4,4 mlrd. Eurų, joje dirba apie 5 500 darbuotojų. Pagrindinis biuras yra Vantoje, Suomijoje. „Tamro" yra grupės PHOENIX - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų platintojos - dalis. Daugiau informacijos rasite adresu www.tamro.com.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.