Paaiškėjo "Euromoney" privačios bankininkystės tyrimo lyderiai

2012-02-13

Tarptautinis kapitalo ir finansų rinkų leidinys "Euromoney" pripažino "Danske Bank" Danijoje geriausiu privačios bankininkystės paslaugas teikiančiu banku. Lietuvoje "Danske" bankas apdovanotas kaip geriausiai klientus aptarnaujantis bankas, klientų segmente, kurių valdomas turtas siekia nuo 2,5 iki 25 mln. litų.

Kiekvienais metais privačios bankininkystės tyrimas regionuose ir valstybėse vertina bankus pagal jų valdomą turtą, ryšius su klientais, siūlomas paslaugas. "Danske Bank" privačios bankininkystės klientų aptarnavimas, segmente nuo 2,5 iki 25 mln. Lt, pripažintas ne tik valstybiniu, bet ir regioniniu mastu – geriausias Baltijos ir šiaurės šalyse.

"Banko sėkmė priklauso nuo abipusiai gerų santykių su klientais, visuomene, partneriais. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su savo klientais, ieškome kiekvienam geriausio sprendimo, patariame ne tik šiuo metu aktualiais klausimais, bet ir dėl veiksnių, kurie jų finansams turės įtakos ateityje. Šis tarptautinio žurnalo "Euromoney" įvertinimas mums ypač svarbus, jis parodo kryptingo ir nuoseklaus darbo rezultatą, džiaugiamės, kad mūsų klientai tai įvertina", - sako Jūratė Nedzinskienė, "Danske" banko Asmeninės bankininkystės tarnybos vadovė.

Žurnalas "Euromoney" yra pagrindinis tarptautinių rinkų informacijos šaltinis, skaitomas daugiau nei 100 valstybių.

Apie "Danske Bank"

Finansinių paslaugų grupė "Danske Bank", kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Kopenhagoje, yra didžiausias Danijoje ir antrasis pagal turtą bankas Šiaurės Europos finansų rinkoje. Jos akcinis kapitalas sudaro 16,9 mlrd. eurų (apie 58,3 mlrd. litų). Grupė veikia 15-oje valstybių ir turi daugiau nei 660 banko skyrių, kuriuose dirba beveik 22 tūkst. darbuotojų. Grupės paslaugomis naudojasi daugiau nei 5 milijonai žmonių (neskaitant verslo klientų ir valstybinių institucijų).

Ir mažmenines, ir didmenines bankininkystės paslaugas "Danske Bank" Grupė teikia 9-iose šalyse: Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Šiaurės Airijoje, Airijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Daugiau informacijos rasite www.danskebank.com.

Karolina Kažukauskaitė
Atstovė spaudai
„Danske“ bankas
Mob. tel. +370 699 04 011
El. paštas karolina.kazukauskaite@danskebankas.lt
www.danskebankas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.