Šaldymo įrangos įmonė "Genys" per 2011 metus pasiekė 22 mln. Lt apyvartą

2012-02-09

Šaldymo įrangą projektuojanti bei montuojanti bendrovė "Genys" ir jos antrinė įmonė Latvijoje SIA "Genys" per 2011 metus pasiekė 22,037 mln. Lt apyvartą ir baigė metus pelningai. 2010-aisiais per tą patį laikotarpį bendrovė gavo 14,13 mln. Lt pajamų.

"Nors 2011 metais teko susidurti su iššūkiais dėl degalų kainų kilimo ir technologinės įrangos brangimo, tačiau ieškojome geriausių sprendimų ir išlikome rinkoje konkurencingi bei paklausūs. Be abejonės, didžiausi įmonės metų pasiekimai – sėkmingai atlikti darbai Druskininkų uždarų kalnų slidinėjimo trasoje, Kauno "Žalgirio" arenoje ledo aikštės projektavimas ir įrangos montavimas. Džiaugiamės sėkmingai įvykdę AB "Modest" amoniakinės šaldymo sistemos rekonstrukciją bei nuolatiniu bendradarbiavimu su didžiaisiais prekybos centrais", – teigia UAB "Genys" direktorius Mindaugas Zabiela.

Įmonė numato ir 2012 metais investuoti į techninę bazę, darbuotojų mokymą, kad galėtų užtikrinti rinkai laiku atliekamas ir aukštos kokybės paslaugas. Be to, vis didesnis Latvijos užsakovų pasitikėjimas įmone SIA "Genys" leidžia tikėtis aktyvios veiklos šioje šalyje.

Apie UAB "Genys" UAB "Genys" teikia visas paslaugas, susijusias su šaldymo įranga: atlieka šaldymo įrangos projektavimo, montavimo, priežiūros darbus, prekiauja šaldymo įrenginiais. Įmonė taip pat prižiūri greitojo maisto restoranų virtuvės įrangą ir oro sausinimo įrenginius telekomunikacijų srityje. Bendrovė yra Lietuvos nacionalinės šaltininkų asociacijos ir Lietuvos šiluminės technikos inžinierių asociacijos narė. UAB "Genys" yra koncerno "Scaent Baltic" dalis.

Mindaugas Zabiela,
UAB „Genys“ direktorius
Tel.: (8 37) 391 453

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.