Baltijos šalyse "Evli" koncentruojasi į turto valdymo veiklą

2012-02-10

Suomijos investicinis bankas "Evli" Baltijos šalyse stiprina turto valdymo paslaugas ir koncentruojasi į privačių ir institucinių klientų investicijų aptarnavimą. Įmonių finansų padalinys atskiriamas ir perleidžiamas buvusiems įmonės vadovams.

Naująją veiklos strategiją Baltijos šalyse įgyvendins Jolanta Latvienė, kuri nuo šiandien pradeda eiti "Evli" grupės įmonės Baltijos šalyse "Evli Securities AS" vykdomosios direktorės pareigas. Iki šiol J. Latvienė ilgą laiką vadovavo "Evli" turto valdymo veiklai Baltijos šalyse.

"Evli" užima lyderio pozicijas turto valdymo srityje Šiaurės ir Baltijos šalių regione, kuriame veikia investicinis bankas. Paskutinę 2011 m. dieną banko valdomas klientų turtas sudarė 5,2 mlrd. EUR.

"Sutelkiame jėgas ir išteklius vienoje srityje, kurioje esame geriausi ir kur matome didžiausias veiklos perspektyvas. Per daugelį metų pelnėme mūsų klientų pasitikėjimą, kurie mums patiki valdyti savo investicijas", – sako "Evli Securities AS" vadovė.

"Evli" yra nepriklausomas Suomijos investicinis ir turto valdymo bankas, veikiantis Suomijoje, Švedijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Pagrindiniai banko klientai – institucijos, įmonės ir aukštas pajamas gaunantys privatūs asmenys.

"Evli" buvo įkurtas 1985 m., sėkmingas banko augimas paremtas aukšta darbuotojų kompetencija ir sugebėjimu klientams pasiūlyti sprendimus, suteikiančius pridėtinės vertės. "Evli" siekia kurti ilgalaikius santykius su savo klientais, pagrįstus abipusiu pasitikėjimu.

Apie EVLI BANK PLC

"Evli" yra nepriklausomas investicinis ir turto valdymo bankas, teikiantis privataus turto valdymo, akcijų ir išvestinių vertybinių popierių tarpininkavimo, investavimo tyrimų ir įmonių finansų paslaugas. Pagrindiniai banko klientai – institucijos, įmonės ir aukštas pajamas gaunantys privatūs asmenys.

"Evli" buvo įkurtas 1985 m. ir iki šiol užima lyderio pozicijas sparčiai besiplėtojančiose kapitalo rinkose. Sėkmingas banko augimas paremtas aukšta darbuotojų kompetencija ir sugebėjimu klientams pasiūlyti sprendimus, suteikiančius pridėtinės vertės. "Evli" siekia kurti ilgalaikius santykius su savo klientais, pagrįstus abipusiu pasitikėjimu.

"Evli" veikia Suomijoje, Švedijoje, Estijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Grupėje dirba vidutiniškai 300 darbuotojų. "Evli" grupės nuosavas kapitalas siekia 50,6 mln. EUR. 2011 m. gruodžio 31 dieną BIS kapitalo adekvatumo reitingas buvo 14,5%.

Papildoma informacija: Jolanta Latvienė, "Evli Securities AS" vykdomoji direktorė, tel. +370 5 254 6726, mob. +370 615 10642, Jolanta.Latviene@evli.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.