Ketvirtadienį Lietuvos banke įvyksiančioje spaudos konferencijoje - apie ginčus tarp vartotojų ir finansų įstaigų

2012-02-01

Vasario 2-ąją, ketvirtadienį 11.00 val., Lietuvos banke (Totorių g. 4, Vilnius) įvyks spaudos konferencija tema „Ginčai tarp vartotojų ir finansų įstaigų 2012 m: pokyčiai ir prognozės".
Nuo šių metų pradžios pasikeitus vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčų nagrinėjimo ne teisme tvarkai, vartotojai gali kreiptis į Lietuvos banką dėl jo pažeistų teisių, jei prieš tai nepavyko išspręsti problemos su paslaugų teikėju.
Lietuvos banko valdyba patvirtino Vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčų nagrinėjimo tvarkos aprašą, Vartotojo kreipimosi formą bei pavedė Lietuvos banko Priežiūros tarnybos Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamentui nagrinėti ir priimti sprendimus dėl ginčų tarp vartotojų ir finansų rinkos dalyvių.
Naujoves pristatys ir į žurnalistų klausimus atsakys Lietuvos banko naujo padalinio - Priežiūros tarnybos Finansinių paslaugų ir rinkų priežiūros departamento direktorius Vilius Šapoka bei šio departamento Vartotojų apsaugos ir švietimo skyriaus viršininkas Darius Andriukaitis.
Kviečiame žurnalistus dalyvauti.
Ryšių su visuomene skyrius

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.