Prancūzijos kelionių organizatoriai savo ateities planus aptars Vilniuje

2012-01-31

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) vasario 3-5 dienomis į Vilnių sukvies daugiau kaip 100 Prancūzijos turizmo paslaugų verslo ir žiniasklaidos atstovų. Vilniuje šiais metais savo tradicinį kasmetinį susitikimą rengiantys Prancūzijos kelionių organizatoriai aptars galimybes plėtoti turizmo paslaugas Baltijos šalyse. Tokią gausią Prancūzijos atstovų delegaciją VTD pavyko pirmą kartą pasikviesti į Lietuvą bendradarbiaujant su didmeniniu kelionių organizavimu ir platinimu užsiimančia kompanija „Alliance du Monde".
Kelionių organizatorių susitikime bus išsamiai pristatyti Prancūzijos rinkai pritaikyti turizmo paslaugų Lietuvoje ir Baltijos šalyse paketai, VTD supažindins dalyvius su kultūrinio, poilsinio, aktyvaus laisvalaikio, SPA turizmo Lietuvoje galimybėmis. Džiugina ne tik prancūzų jau parodytas pasitikėjimas renginio organizavimu Lietuvoje, savo aukštą paslaugų kokybę dar turės galimybę pademonstruoti Vilniaus viešbučiai, restoranai, muziejai, gidai. Svečiai taip pat galės gyvai pažinti gražiausias Vilniaus miesto ir apylinkių lankytinas vietas, Trakus.
„Labai tikimės, kad ši trumpa kelionių organizatorių viešnagė Lietuvoje dar šiais metais paliks žymę Prancūzijos ir gretimų šalių turistams siūlomų paslaugų ir kelionių krypčių paketuose. Prancūzija pagal Lietuvoje apsilankiusių turistų skaičių 2011 m. užėmė 10 vietą, tačiau matosi augantys turistų srautai, kurie, tikimės, dar padidės po betarpiškos kelionių organizatorių pažinties su Lietuva. Dėsime visas pastangas, kad svečiai Lietuvą ne tik pamatytų ir pajustų, bet ir pamiltų" - teigia VTD direktorė dr. Raimonda Balnienė.
Kompanijos „Alliance du Monde" prezidentas Hani G. Sidrak pasakoja: „Dauguma kompanijos darbuotojų yra produktų vadybininkai tai šaliai, iš kurios jie patys kilę. Pas mus dirba čekai, bulgarai, lietuviai. Toks modelis leidžia geriau suprasti aplinką šalies, su kuria dirbama, lengviau pritraukti į ją Prancūzijos turistus. Šis susitikimas Vilniuje yra dar vienas nuoseklus žingsnis siekiant ilgalaikių plėtros tikslų Baltijos regione".
Kompanija „Alliance du Monde" 2011 m. paminėjo 30-ies metų sėkmingos veiklos sukaktį, verslą į Baltijos šalis vysto nuo 2005 m. Sukurti produktai - daugiausiai savaitgalio ir kultūriniai turai - platinami per partnerių kelionių organizatorių tinklą, taip pat per specializuotas turizmo paslaugų interneto svetaines.


Daugiau informacijos:

Dalius Kontrimavičius
Atstovas ryšiams su žiniasklaida
Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio Ministerijos
Tel. 8 706 64967
d.kontrimavicius@tourism.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.