"Ektornet Management Lithuania" išnuomojo 1,600 m2 patalpas vienai iš pirmaujančių spaustuvių "Petro ofsetas"

2012-01-23


Nekilnojamojo turto bendrovė „Ektornet Management Lithuania" ir spaustuvė „Petro ofsetas” pasirašė penkerių metų sutartį dėl 1,600 kv. m. pramoninių patalpų nuomos Savanorių prospekte, Vilniuje. Paskutinį praėjusių metų ketvirtį pasirašyta sutartis yra viena didžiausių industrinių komercinio nekilnojamojo turto nuomos sutarčių Vilniuje per pastaruosius keletą mėnesių.

Bendrovė „Petro Ofsetas" išnuomotą plotą naudos spausdinimo operacijų plėtrai instaliuojant modernesnę spausdinimo įrangą - visa tai didins konkurencingumą Lietuvos rinkoje bei leis įvykdyti eksporto užsakymus į tokias šalis kaip Prancūzija, Danija, Šveicarija, Rusija ir Latvija.

„Tikiuosi, kad naujose patalpose mūsų darbas taps produktyvesnis, o veiklos tempai ir kokybė pateisins ir pranoks klientų lūkesčius", - sako Petras Kalibatas, bendrovės „Petro Ofsetas" generalinis direktorius.

„Džiaugiamės bendradarbiaudami su šia bendrove, sėkmingai radusia savo rinkos nišą. Kartu tokie sandoriai yra tam tikras visos verslo situacijos Lietuvoje barometras. Pastebime išaugusią komercinio ir pramoninio nekilnojamo turto paklausą tarp mažo ir vidutinio dydžio verslo įmonių", - pastebi „Ektornet Management Lithuania" generalinis direktorius Martynas Žibūda.

Apie „Petro Ofsetas"
UAB „Petro Ofsetas"- tai šeimos verslas, išsiskiriantis ieškojimu ir pasiryžimu įgyvendinti net pačias moderniausias bei sudėtingiausias poligrafijos idėjas. Tai šiuolaikiška, ilgametę patirtį turinti leidykla - spaustuvė, Lietuvos spaustuvininkų asociacijos narė. Daugiau informacijos interneto svetainėje http://www.petroofsetas.lt

Apie „Ektornet Management Lithuania"
„Ektornet Management Lithuania" - 2009 m. „Swedbank" grupės įsteigta nekilnojamojo turto bendrovė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra nekilnojamojo turto (gyvenamųjų namų, komercinių patalpų, biurių ir pramoninių pastatų) pirkimas, valdymas, nuoma ir pardavimas. Daugiau informacijos interneto svetainėje http://www.ektornet.lt/

Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės:
Ingars Rudz+tis,
Komunikacijos ir marketingo vadovas Baltijos šalims
E-paštas: ingars.rudzitis@ektornet.lv

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.