"SBA Idėjos namams" atidarys parduotuvę Panevėžyje

2012-01-10

2012 sausio 5 dieną "SBA Idėjos namams" pasirašė sutartį su Panevėžio mieste įsikūrusio prekybos centro Babilonas II operatoriumi. Jau kovo mėnesį šiame prekybos centre duris atvers moderni "Idėjos namams" parduotuvė.

"Jau dabar daug klientų iš Panevėžio perka įmonės produkciją Šiauliuose ar Vilniuje įsikūrusiose parduotuvėse. Atidarydami parduotuvę siekiame priartėti prie savo klientų ir padėti jiems įgyvendinti svajonę gyventi jaukiuose bei patogiuose namuose", – sakė "SBA Idėjos namams" direktorius Jaunius Žiogas.

Numatoma, jog parduotuvė užims beveik 1500 kvadratinių metrų plotą. Panevėžiečiai ir miesto svečiai namų aplinką galės kurti iš daugiau nei 2000 skirtingų gaminių – nuo svetainės ir miegamojo baldų iki virtuvės bei vaikų kambario aksesuarų. Pasak Jauniaus Žiogo, tai bus gražiausia baldų ir interjero aksesuarų parduotuvė Panevėžyje, kurioje bus pasiūlyti gaminiai visiems namų kambariams, visiems skoniams bei visoms piniginėms.

2011 metais įmonės pardavimai išaugo 25,5 proc. Panašus augimas numatomas ir 2012 metais. Šiuo metu įmonė valdo 4 parduotuvių tinklą didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o taip pat turi vieną frančizės partnerį Tauragėje.

Ernesta Dapkienė
Viešųjų ryšių vadovė
UAB Koncernas SBA
Tel.: +370 5 210 1681
ernesta.dapkiene@sba.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.