UAB "IRL Wind" valdomas vėjo jėgainių parkas 2011 metais pagamino 70,6 GWh elektros energijos iš atsinaujinančių energijos šaltinių

2012-01-09

UAB "IRL Wind", antrinės elektros energijos prekyba užsiimančios UAB "INTER RAO Lietuva" valdomas vėjo jėgainių parkas, per 2011 metus pagamino 70,6 GWh elektros energijos iš atsinaujinančių energijos šaltinių ir sugeneravo 21 mln. Lt apyvartą.

2011 m. liepos mėn. sėkmingai užbaigtas pirmasis "IRL Wind" investicinis projektas. Įsigytas 15-os veikiančių vėjo jėgainių, kurių bendra instaliuota galia siekia 30 MW, parkas, esantis Kretingos rajone, Vydmantų kaime.

"Atlikta investicija padėjo "IRL Wind", kaip bendrovės, investuojančios į elektros energijos gamybos iš atsinaujinančių energijos išteklių projektus, veiklos pamatus. Mūsų verslo vizija "žaliosios" energetikos srityje jau pirmaisiais veiklos metais pateisino lūkesčius ir nuteikia optimistiškai", – teigia UAB "IRL Wind" direktorius Paulius Vazniokas.

Artimiausi "IRL Wind" planai – investicijos į atsinaujinančią energetiką ir už Lietuvos ribų: Baltijos šalyse, Lenkijoje, Skandinavijoje.

Apie UAB "IRL Wind"

UAB "IRL Wind" yra dukterinė UAB "INTER RAO Lietuva" bendrovė.

UAB INTER RAO Lietuva" yra UAB "Scaent Baltic" kartu su ilgamete partnere energetikos sektoriuje Rusijos bendrove "INTER RAO JES" bendrai valdoma įmonė.

Paulius Vazniokas,
UAB „IRL Wind“ direktorius
Tel.: (8-5) 242 1121

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.