"Citadele" bankas per 2011 m. uždirbo 8,4 mln. litų pelno

2012-01-09

Per 2011 m. AB "Citadele" bankas kartu su dukterine bendrove UAB "Citadele faktoringas ir lizingas" uždirbo 8,4 mln. Lt grynojo neaudituoto pelno.

Banko aktyvai 2011 m. pabaigoje siekė 943 mln. Lt ir nuo metų pradžios padidėjo 13 mln. litų. Banko paskolų portfelis 2011 m. pabaigoje sudarė 639 mln. litų, o indėliai 2011 m. pabaigoje sudarė 700 mln. Lt ir nuo metų pradžios padidėjo 88 mln. litų.

Apie AB "Citadele" banką:

AB "Citadele" banko 100% akcijų priklauso Latvijos AS "Citadele" bankui. AS "Citadele" banko akcininkai – Latvijos valstybė ir Europos Rekonstrukcijos ir plėtros bankas. AS "Citadele" banko grupės padaliniai veikia Baltijos šalyse, Šveicarijoje, NVS, Švedijoje, Vokietijoje. Lietuvoje "Citadele" banko grupei atstovauja AB "Citadele" bankas kartu su dukterine bendrove UAB "Citadele faktoringas ir lizingas" bei UAB "Citadele investicijų valdymas". Per 11 š.m. mėnesių "Citadele" bankas kartu su dukterine bendrove UAB "Citadele lizingas ir faktoringas" uždirbo 7,2 mln. Lt pelno.AB "Citadele" banko padalinių tinklą Lietuvoje sudaro 13 klientų aptarnavimo padalinių ir Privačiosios bankininkystės padalinys. AB "Citadele" bankas yra vienintelis oficialusis "American Express" kreditinių kortelių išleidėjas ir aptarnautojas Lietuvoje.

Rita Simanavičiūtė
Rinkodaros ir viešųjų ryšių departamento direktorė
AB "Citadele" bankas
Tel.: 2664715
rita.simanaviciute@citadele.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.