Kauno, Vidurio ir Vakarų Lietuvos verslininkai: naujas maršrutas Kaunas-Maskva žmonėms, mokantiems skaičiuoti pinigus

2011-12-27

"Tiesioginiai reguliarūs skrydžiai iš Kauno į Maskvą visai nėra eilinis įvykus Lietuvai", – mano Šarūnas Baublys, Lietuvos susisiekimo ministerijos Kelių ir civilinės aviacijos departamento direktorius.

"Visų pirma, šis maršrutas pirmą kartą naujausioje istorijoje sujungs antrą pagal dydį Lietuvos miestą su Rusijos sostine. Antra, kauniečiams, klaipėdiečiams ir kitų Vidurio bei Vakarų Lietuvos miestų gyventojams pagaliau nebereikės vykti į Vilnių ar Rygą, kad jie galėtų išskristi į Maskvą", – pareiškė Civilinės aviacijos departamento direktorius, kalbėdamas apie naujo maršruto reikšmę.

"Aš, kaip ir vyras, nedažnai lankomės Rusijos sostinėje. Bet, kaip ir kiekvienoje didelėje įmonėje, pas mus dirba pakankamai daug specialistų, atsakingų už ryšius su Rytų partneriais. Jiems dažnai tenka skristi į Maskvą ar į kitus miestus per Maskvą. Taigi manau, kad naujas "namų" maršrutas juos sudomins", – mano Irena Matijošaitienė, verslininko Visvaldo Matijošaičio, Lietuvos "jūros gerybių karaliaus" žmona ir partnerė. Šeimai priklauso keturios įmonės, gaminančios jūros gerybes su įmonės ženklu "Viči", dvidešimt penkios parduotuvės "Pliusas", penkiolika avalynės parduotuvių "Bona" ir trisdešimties kavinių "Katpėdėlė" tinklas. "Manau, žmonės, kurie moka skaičiuoti pinigus, nepraleis maršruto Kaunas–Maskva (Domodedovo) pro akis. Jis pravers ir eiliniams kauniečiams", – pareiškė I. Matijošaitienė, pabrėžusi, kad finansų ir ekonomikos krizė beveik visus Lietuvos gyventojus išmokė rinktis produktą, kuris labiausiai atitinka kainos ir kokybės santykį.

"Esminės revoliucijos naujasis maršrutas nesukels, nes į Maskvą jau šiandien galima patekti be ypatingų problemų: per Vilniaus ar Rygos oro uostą, traukiniu iš Vilniaus. Bet vis vien tai labai maloni priešnaujametinė žinia", – mano UAB "Kėdainių konservų fabrikas" komercijos direktorius Antanas Genys.

"Mūsų uždarosios akcinės bendrovės atstovai nuolat dalyvauja įvairiose Rusijoje rengiamose pramonės ir žemės ūkio parodose. Dažnai su reikalais į Maskvą vyksta įmonės vadovai. Galiausiai Rusijos sostinėje turime atstovybę, platintojus. Todėl bendraujama pakankamai aktyviai. Jeigu naujasis maršrutas bus iš tikrųjų patogus laiko ir skrydžio sąlygų atžvilgiu, manau, jis tą bendravimą tam tikra prasme padarys dar aktyvesnį", – pareiškė verslininkas.

Reguliarius skrydžius maršrutu Maskva–Kaunas–Maskva siūlo įmonė "IrAero". Skrydis trunka 1 val. 20 min. ir vykdomas patogiu Kanados orlaiviu CRJ-200. Skrydžių tvarkaraštis specialiai sudarytas Lietuvos keleivių, visų pirma verslininkų, patogumui. Verslininkai galės išskristi iš Kauno į Rusijos sostinę 6 val. 20 min. ryte ir atvykti į Maskvą 9 val. 35 min. Maskvos laiku. Praleidęs dieną Rusijos sostinėje ir sutvarkęs visus savo reikalus, keleivis į Kauną gali grįžti tą pačią dieną – orlaivis iš Domodedovo oro uosto išvyksta 23 val. 5 min. (į Kauną atvykstama 22 val. 25 min.).

Michailas Kiseliovas
Projektų vadovas
UAB MSol&Com
Tel.: +37065867985
info@msolcom.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.