Lietuvoje - nauja "Rituals" parduotuvė

2011-12-15

Vilniuje, mados ir stiliaus centre „Europa", duris atvėrė nauja pasaulinio parfumerijos ir kosmetikos tinklo „Rituals" parduotuvė. Tai jau antroji šio prekės ženklo parduotuvė Lietuvoje.

„Rituals" prekės ženklo filosofija labai paprasta - „Laimė slypi smulkmenose", - sako tinklui Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „Dimpex Baltia" direktorė Karina Malinovskienė. - Kasdienio vartojimo prekės sukurtos taip, kad garantuotų žmogui išskirtinius pojūčius, leistų kiekvienos dienos rutiną paversti stebuklingais ritualais. Tereikia skirti šiek tiek laiko sau: šilta vonia, puodelis arbatos ar atpalaiduojantis masažas... ir tai, kas išties ypatinga, atrasite iš naujo”.

„Rituals" yra pirmasis prekybos tinklas pasaulyje, apjungiantis namų ir kūno priežiūros priemones, vadovaujantis Tolimųjų Rytų filosofijoje įtvirtintais ritualais: Hammam (Artimųjų Rytų pirčių ritualas, valantis kūną ir sielą), Sakura (japonų gyvenimo džiaugsmo ritualas), Ajurveda (senovės Indijos sveikatos ir grožio ritualas), Dao (subalansuotas vidinio In ir išorinio Jan grožio ritualas), Tatsu (senovės Japonijos ritualas, teikiantis jėgą ir energiją).

Parduotuvėse „Rituals” galima rasti 400 skirtingų produktų, apjungiančių senovinių ritualų išmintį, išskirtinį dizainą ir modernias gamybos technologijas, ir pagamintų naudojant tik ekologiškas medžiagas bei natūralius augalų ekstraktus. Prekių asortimente siūloma veido bei kūno priežiūros priemonių, kvepalų kūnui ir kvapų namams, SPA priemonių, iš natūralios tekstilės pagamintų rankšluosčių, chalatų, jogos drabužių, dekoratyvinės kosmetikos su brangakmenių dulkėmis, egzotiškos arbatos. 2010-aisiais, švenčiant prekybos tinklo gyvavimo dešimtmetį, buvo sukurti prabangūs kvepalai, kuriems gaminti naudojami tik natūralūs ingredientai.

Nuo 2000 m. Raymondas Cloostermanas Amsterdame (Olandija), sekdamas savo nuojauta ir rytiečių tradicijomis, per 10 metų sugebėjo sukurti pasaulinio masto prekės ženką. Šiuo metu 175 „Rituals" parduotuvės sėkmingai veikia Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Danijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje, Švedijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Brazilijoje ir Lietuvoje. Planuojama, jog per ateinantį dešimtmetį visame pasaulyje bus atidaryta apie 1000 „Rituals" parduotuvių. Šio prekybos tinklo koncepcija įvertinta ir įvairiais apdovanojimais, tarp kurių 2009 m. įteiktas prestižinis Olandijos „Metų mažmenininko" (angl. „Retailer of the Year") apdovanojimas ir 2010 m. - „Geriausios dovanų parduotuvės" apdovanojimas.Daugiau informacijos:
Miglė Skritaitė
Mob. tel. 8 655 03333
El.paštas info@rituals.lt
www.rituals.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.