Rusijos ambasadorius viešėjo Mažeikiuose

2011-12-14

Mažeikių verslininkų asociacijos bei Savivaldybės kvietimu pirmą kartą Mažeikiuose viešėję Rusijos Federacijos ambasadorius Lietuvoje Vladimir Chkhikvadze bei Nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje bei Rusijos Federacijos prekybos atstovas Boris Shentsis aptarė galimybes plėsti verslo įmonių bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir su Rusijos verslininkų.

Dviejų dienų vizito metu Rusijos Federacijos diplomatai susitiko su Mažeikių rusų bendruomene, aplankė miesto vidurinę mokyklą "Jaunystė" bei moderniausią valgomųjų ledų gamintoją Baltijos šalyse - "Ingman ledus". V. Chkhikvadze labiausiai nustebino gaminamų ledų asortimentas ir specifiniai jų skoniai. Ambasadorius mielai ragavo ir stebėjosi populiariais Suomijos rinkoje mėtų, saldymedžio skonių ledais. Pasak ambasadoriaus, Lietuvos pieno pramonė užima itin stiprias pozicijas Rusijoje - čia populiarūs ir puikiai vertinami tiek lietuviški ledai, tiek ir sūriai bei kiti pieno produktai.

Mažeikių verslininkų asociacijos prezidento Virgilijaus Radvilo nuomone, tokio pobūdžio Rusijos diplomatų vizitas atveria ilgalaikio dviejų šalių bendradarbiavimo ir aktyvios partnerystės galimybes tiek pramonės, prekybos, gamybos, tiek ir transporto ar kultūros srityse.

Savo ruožtu, svečiai iš Rusijos Mažeikių verslo atstovus supažindino su Rusijos Federacijos įstatymų pakeitimais bei bendradarbiavimo su užsienio valstybėmis lengvatomis, taip pat pristatė verslo Rusijoje išskirtinumus. V. Chkhikvadze susirinkusiems priminė, kad Rusijai puikiai pažįstama lietuviška žemės ūkio produkcija, mat ji sudaro didelę viso Lietuvos eksporto į Rusiją dalį.

Daugiau informacijos:
UAB "Ingman ledai" marketingo vadybininkė Jūratė Nicytė, Tel.: (8-443 98322)

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.