"Snoro lizingas" naujų sutarčių sudarymą planuoja atnaujinti nuo lapkričio 24 d.

2011-11-21

Išperkamosios nuomos įmonė „Snoro lizingas", ketinusi atnaujinti savo veiklą nuo lapkričio 21 dienos, kol kas su klientais nesudarinės naujų sutarčių. Įmonė, sulaukusi Lietuvos banko sprendimo dėl tolesnės nacionalizuoto banko „Snoras" veiklos, savo paslaugų teikimą tikisi atnaujinti nuo lapkričio 24 dienos, kai bus priimtas sprendimas dėl disponavimo atsiskaitomosiomis sąskaitomis.
„Tikėjomės, kad jau pirmadienį galėsime vykdyti savo veiklą įprastu ritmu, tačiau mūsų veikla yra susijusi su galimybe naudotis atsiskaitomąja sąskaita, esančia banke „Snoras". Taigi „Snoro lizingo" veikla yra netiesiogiai priklausoma nuo Lietuvos banko sprendimų dėl operacijų banke „Snoras" apribojimo, kurie turėtų būti priimti ketvirtadienį. Atsiprašome savo klientų už galimus nepatogumus. Užtikriname, kad „Snoro lizingas" yra pajėgus vykdyti savo įsipareigojimus ir tęsti veiklą", - teigia Aurelijus Šveikauskas, bendrovės „Snoro lizingo" generalinis direktorius.
Siekiant išvengti nesklandumų, kad įmokos už sudarytas sutartis bus užskaitytos laiku, bendrovė rekomenduoja savo klientams laikinai įmokas mokėti į „Snoro lizingo" sąskaitas, esančias bankuose SEB ir „Swedbank”.
Daugiau informacijos:
Guoda Sakalauskienė
Rinkodaros skyriaus vadovė
„Snoro lizingas"
Tel. +370 5 219 74 09
El. paštas g.sakalauskiene@sl.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.