Seimo Pirmininkė I. Degutienė lankėsi Alytaus rajone

2011-11-18

Pranešimas VIR

Penktadienį, lapkričio 18 d., Seimo Pirmininkė Irena Degutienė lankėsi Alytaus rajono Jurgiškių kaime įsikūrusioje porolono gamykloje UAB ,,Vita Baltic International" ir apžiūrėjo 12 pasaulio šalių platinamus jos gaminius. I. Degutienė pasidžiaugė, kad krizės metu šios gamyklos apyvarta išaugo beveik dvigubai, šiais metais daugiausia produkcijos parduota Lietuvoje. Įmonė sėkmingai dirba jau tryliktus metus, jos gaminiai ne kartą yra pelnę Lietuvos Metų gaminio apdovanojimus.

Vėliau Seimo Pirmininkė aplankė Padvariškių kaimo stalius – UAB ,,Jundos stalių gaminiai". Bendrovė sėkmingai dirba, 80 proc. savo pagaminamos produkcijos eksportuodama į Rusiją, Prancūziją, Vokietiją ir kitas šalis. Bendrovėje dirba daugiau nei keturiasdešimt žmonių. Daug dėmesio čia skiriama ne tik darbo sąlygų užtikrinimui, bet ir ekologijai – neseniai bendrovėje sumontuotos saulės baterijos tikimąsi padės sumažinti bendrovės išlaidas.

Sveikindama Daugų gyventojus pirmą kartą taip reikšmingai minimo, bet ne pirmo, o jau 627-ojo gimtadienio proga, linkėjo, kad Daugų miestelis visuomet būtų pilnas bendraujančių žmonių, vaikų, jaunimo. Pasak I. Degutienės, labai svarbu, kad šia proga naujai rekonstruota aikštė taptų bendruomenės traukos centru. "Nuoširdžiai linkiu, kad ši Daugų aikštė taptų tokiu simboliu: kad čia vyktų valstybės, tautos, miesto ir krašto šventės. Kad čia susitiktų vaikai ir jaunuolių poros. Kad tai būtų ne valdiškai sureikšminta, o natūraliai gyva vieta, artima ir svarbi kiekvienam iš Jūsų", – sakė Seimo Pirmininkė I. Degutienė.

Seimo Pirmininkės vyresnysis patarėjas Dalius Stancikas, tel. (8 5) 239 6362, 8 698 42 237

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.