Nukentėję "Snoro" indėlininkai ir kreditoriai buriasi į asociaciją, teiks savo siūlymus

2011-11-20

Nacionalizuoto banko Snoras" klientai kuria Snoro" indėlininkų ir kreditorių asociaciją", kuri visus nukentėjusiuosius kvies vienyti jėgas sprendžiant klausimus, susijusius su banko restruktūrizavimu ir teiks savo pasiūlymus Lietuvos bankui bei Lietuvos Respublikos Vyriausybei.

Vertiname Vyriausybės ir Lietuvos banko ryžtą sprendžiant Snoro" banko problemą, tačiau ryžtas nebūtinai turėtų būti lydimas neapgalvotų veiksmų. Vieši atsakingų pareigūnų pasisakymai apie tolesnių Snoro" reorganizavimo veiksmų planą leidžia manyti, kad valstybė ketina ne tik sukurti "blogą" ir "gerą" banką. Įgyvendinus šį planą Snoro" indėlininkai ir kreditoriai taip pat būtų suskirstyti į gerus" ir blogus". Dalis indėlininkų ir kreditorių praktiškai neturėtų jokių galimybių atgauti savo pinigus, todėl sieksime atviros diskusijos su atsakingomis institucijomis ir siūlysime sprendimus, kurie būtų lygiai teisingi visiems nuo Snoro" banko nukentėjusiems žmonėms", - pažymėjo asociacijos nariams atstovaujantis teisininkas Vilius Martišius.

Pasak jo, asociaciją ketinama įregistruoti rytoj, lapkričio 21 dieną. Rytoj taip pat planuojama pateikti asociacijos narių parengtus Snoro" restruktūrizavimo pasiūlymus atsakingoms institucijos.

Daugiau informacijos:
Vilius Martišius
vilius.martisius@indelininkai.lt
8 624 10498

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.