Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Kasmetinė Švedijos verslo apdovanojimų "Swedish Business Awards 2011" konferencija - tiesiogiai internetu

2011-10-11

Trečiadienį vyksiančią kasmetinę Švedijos verslo apdovanojimų "Swedish Business Awards 2011" konferenciją, kurioje savo pranešimą skaitys ir vienas iškiliausių šių dienų švedų ekonomistų bei rašytojų Kjell A. Nordström, galima tiesiogiai stebėti internetu.

Švedijos prekybos tarybos šeštą kartą organizuojamas renginys į salę sutrauks kelis šimtus žmonių, tarp kurių - valstybės vadovai ir iškiliausi šalies verslininkai. Neturėję galimybės sudalyvauti renginyje jį rytoj nuo 13 iki 17 val. gali stebėti www.swedishbusinessawards.com arba www.eversus.lt.

Pagrindinis šių metų konferencijos pranešėjas - vienas žymiausių švedų ekonomistų ir rašytojų Kjell A. Nordström, knygos "Funky business forever: How to enjoy capitalism" bendraautorius. "Svarbu atsiminti, kad puikios organizacijos pagrindas yra fantazija, jausmai ir tikėjimas. Kad tai pasiektum, būtinas intelektinis, psichologinis ir socialinis kapitalai", - knygoje sako Kjell A. Nordström, atkreipiantis dėmesį, kad kiekviename versle slypi žmogiška dvasia, o ne tik skaičiai.

Šių metų konferencija skirta diskusijoms apie galimybes ir iššūkius tarptautiniame versle. Įkvėpimo šaltiniu naujoms verslo idėjoms renginį pavers Kjell A. Nordström, vyriausiosios "Swedbank" ekonomistės Cecilia Hermansson, Švedijos parlamento vicepirmininkės Liselott Hagberg, "Swedbank" Baltijos šalių bankininkystės vadovės Birgitte Bonnesen, "Swedbank" valdybos pirmininko Lietuvoje Antano Danio bei "TeliaSonera" išorinės komunikacijos viceprezidento Thomas Jönsson pranešimai.

Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin įteiks vieną iš trijų Baltijos šalių Nobelio ekonomikos premijai prilyginamų "Swedish Business Awards 2011" apdovanojimų – "Už tvarią plėtrą". Kitus du apdovanojimus įteiks iškilios Lietuvos asmenybės: apdovanojimą "Metų iniciatyva įmonių socialinės atsakomybės srityje" įteiks Andrius Mamontovas, o "Jaunasis metų verslininkas" - Linas Kleiza.

Konferencija transliuojama anglų kalba.

Visa konferencijos programa:

13:00 Sveikinimo kalbos. Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin ir Švedijos prekybos tarybos Centrinei ir Rytų Europai viceprezidentas Mantas Zalatorius.

13:05 Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas.

13:10 Švedijos parlamento vicepirmininkė Liselott Hagberg.

13:20 "Swedbank" Baltijos šalių bankininkystės vadovė Birgitte Bonnesen ir "Swedbank" valdybos pirmininkas Lietuvoje Antanas Danys.

13:30 Vyriausioji "Swedbank" ekonomistė Cecilia Hermansson: "Globalūs vėjai: kaip orientuotis pasaulio ekonomikoje audros metu"

14:00 "TeliaSonera" išorinės komunikacijos viceprezidentas Thomas Jönsson: "Telekomunikacijos XXI-ame amžiuje - globalus ir lokalus mūšio laukas".

14:30 "Swedish Business Awards 2011" apdovanojimų ceremonija.

15:20 Kavos pertrauka.

15:50 Kjell A. Nordström: "Verslumas be ribų: Pandoros skrynia atidaryta. Verslui taip pat".

17:10 Klausimų ir atsakymų sesija su Kjell A. Nordström.

17:30 Lietuvos Respublikos ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus sveikinimas.

17:40 Uždarymo kalba. Švedijos ambasadorė Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin.


Lina Mockutė
Projektų vadovė
UAB "Publicum"
Tel.: +370 5 249 9082
l.mockute@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.