Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

„Avia Solutions Group” valdoma „Avion Express“ pradeda plėtrą Brazilijoje – steigia avialinijų bendrovę

2024-02-14

„Avia Solutions Group” tęsia pasaulinę plėtrą – grupės dukterinė įmonė, lyderiaujanti ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugų ir užsakomųjų skrydžių avialinijų bendrovė „Avion Express“, steigia avialinijų bendrovę Brazilijoje.

„Avia Solutions Group“ generalinis direktorius Jonas Janukėnas pažymi, jog tai – svarbus žingsnis, siekiant pagrindinio grupės strateginio tikslo – plėsti įmonių grupės veiklą pasauliniu mastu ir į rinkas, pasižyminčias priešingu Europai sezoniškumu. 

„Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną matome kaip itin perspektyvų. Mūsų tikslas – iki 2024-ųjų metų valdyti 7 oro linijų  bendroves įvairiose Azijos šalyse. Brazilija – tai dar viena kryptis, kurioje siekiame matyti savo grupės įmones“, – teigia J. Janukėnas.

Pasak „Avion Express“ generalinio direktoriaus Dariaus Kajoko, Brazilijoje per metus lėktuvais keliauja virš 100 milijonų keleivių, tad avialinijų bendrovė į rinką žengia su tikslu tapti stipriu žaidėju ir per keletą metų didinti pajėgumus kelis kartus: „Brazilijoje veiklą planuojame pradėti su 5-10 orlaivių, tačiau esame užsibrėžę tikslą iki 2028-ųjų metų orlaivių parką išplėsti iki 25”, – teigia D. Kajokas. 

„Avia Solutions Group“, didžiausia pasaulyje ACMI (orlaivių nuoma su įgula, technine priežiūra ir draudimu) paslaugas teikianti įmonių grupė, turinti 199 orlaivių parką, valdo 11 oro bendrovių visame pasaulyje. Grupė pernai įkūrė 2 naujas oro linijų bendroves Azijoje – „BBN Airlines Thailand“ ir „BBN Airlines Indonesia“, o šiemet planuoja įsteigti ar įsigyti dar septynias oro linijas Tailande, Filipinuose, Indonezijoje, Malaizijoje, Australijoje, Brazilijoje bei Turkijoje.

Silvija Šileikė
Komunikacijos departamento direktorė
Avia Solutions Group
+37067122697
silvija.sileike@aviasg.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.