Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Naujai kadencijai išrinkta Britanijos prekybos rūmų valdyba ir paskirtas naujas pirmininkas

2019-04-29

Balandžio 16d. dvidešimtojo kasmetinio Britanijos prekybos rūmų narių susitikimo metu, buvo išrinkta 10 narių valdyba naujai 2019-2021 kadencijai.
Naują Britanijos prekybos narių valdybą sudarys britų ir lietuviško kapitalo įmonių atstovai: Eric Shakeshaft, Robert Juodka, Chris Butler, Sandra Kundrotė, Olga Jachimovic, Mariano Andrade Gonzalez, Vilija Vaitkutė Pavan, Roger Chapman, Mantautas Paškevičius ir Augustas Klezys.

Po pirmojo naujosios valdybos posėdžio 2019 m. Balandžio 25 d. Britanijos prekybos rūmai Lietuvoje pranešė, apie p. Eric Shakeshaft paskyrimą į valdybos pirmininkus.

Ericas Shakeshaftas yra orientuotas į veiklą, aukštesnę vadovybę, profesionalas ir verslininkas iš technologijų, svetingumo ir nekilnojamojo turto sektorių. Jo dėmesys skiriamas pelningų verslo galimybių nustatymui ir visapusiškų, vykdomų verslo planų kūrimui, kurie nuosekliai gerina pajamas, didina rinkos dalį ir užfiksuoja įmonės matomumą. Rezultatai orientuoti kuriant verslą naujoms rinkoms, naudojant plačias žinias apie produktą, klientų santykių kūrimą ir kruopštų dėmesį klientų poreikiams.

Derybininkas ir lyderis, įrodęs gebėjimą identifikuoti, įsiskverbti ir užtikrinti nuolatinius santykius ir partnerystes. E. Shakeshaft tikisi prisidėti prie Britanijos prekybos rūmų veiklos kuriant ateinančių metų strategiją, kryptį ir viziją: „tai yra garbė gauti galimybę vadovauti „Britų prekybos rūmų Lietuvoje “ valdybai. Kadangi BCCL toliau auga, Rūmų taryba gerai tarnaus savo nariams, suteikdama vertę ir viziją‘‘

„Barclays“ operacijų centro Lietuvoje vadovas Mariano Andrade Gonzalez ir tarptautinės advokatų kontoros PR1MUS Lietuvos biuro vadovaujantysis partneris Robert Juodka buvo išrinkti pirmininko pavaduotojais.

Susirinkimo metu naujai išrinktą valdybą pasveikino bei patirtimi su nariais dalinosi kadenciją baigęs pirmininkas Chris Butler, kuris dar liks valdyboje ateinančios kadencijos metu.

Apie Britanijos Prekybos Rūmus

Lietuvos ir Didžiosios Britanijos asociacija British Chamber of Commerce, įkurta 1999 metais, šiandien vienija virš 100 Lietuvos ir Britų verslo kompanijų bei verslo atstovų Lietuvoje, kuriančių bendradarbiavimo su Didžiąja Britanija strategijas. Asociacijos prioritetai - skatinti prekybą, investicijas ir bendrą verslą tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės, atstovauti narių interesus, kurti terpę naudingų verslo kontaktų užmezgimui, vystyti ir skatinti kultūrinius bei socialinius ryšius tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ir remti vietines labdaros organizacijas.

 

Kristina Baumann

Didžiosios Britanijos prekybos rūmų Lietuvoje projektų vadovė

Tel. +370 602 159 42

El. paštas kristina@bccl.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.