Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Kvietimas: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – išskirtinė pirmoji verslo delegacija iš Peru

2018-10-05

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  informuoja, kad pirmadienį (spalio 8 d.) Vilniuje pirmą kartą lankosi bendra verslininkų ir diplomatų delegacija iš Peru. Tai – ir pirmoji tokio pobūdžio verslo misija Baltijos šalyse.

Susitikimo metu bus pasirašytas susitarimo memorandumas tarp Vilniaus Rūmų ir Peru – Baltijos šalių prekybos Rūmų.

Į Lietuvą atvyksta ir su mūsų šalies verslininkai susitiks farmacinių produktų gamyba ir prekyba užsiimančios kompanijos „Medifarma“, „Laboratorios AC FARMA“ S.A., didmeninės prekybos maisto produktais ir gaiviaisiais gėrimais įmonė „Miraflorina Fresco y Salvaje“ S.A.C., poilsinių/pažintinių kelionių organizatorius „Condor Travel“, teisines paslaugas bei konsultacijas teikianti kontora „Lozano Cia Abogados y Consultores“. Pastaroji įmonė Lietuvos verslininkams pateiks informaciją apie verslo galimybes Peru, teisinius ir reguliacinius aspektus.

Delegacijoje - Peru ambasadorius Thierry Roca Rey, prekybos patarėjas Peru Paryžiuje Aldo Parodi, ministro patarėjas iš Suomijos Peru ambasados Pablo Salamanca, Latvijos Respublikos garbės konsulė Peru Zane Verovkina.

 Pirmoji Peru verslo misija į Lietuvą planuota jau nuo šių metų pradžios. Užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius kovo 14 dieną susitiko su naujuoju Peru ambasadoriumi Lietuvai, Helsinkyje reziduojančiu Thierry Roca-Rey Deladrier. Viceministras su ambasadoriumi aptarė augančius dvišalius santykius, ekonominį bendradarbiavimą ir Peru verslo įmonių misiją.

„Džiaugiuosi, kad Peru įmonės domisi Baltijos šalimis ir į Vilnių atvyksta su tiriamąja verslo misija, kuri padės užmegzti tiesioginius kontaktus tarp Lietuvos ir Peru verslo atstovų “, – tuomet teigė A. Zananavičius.

 Viceministras pabrėžė, kad dvišalė prekyba 2017 metais padidėjo 35 procentais ir pasiekė 5,4 milijono eurų, tačiau dar yra nemažai neišnaudoto ekonominio potencialo. 

Susitikimas su Peru verslo delegacija vyks Vilniaus Rūmų patalpose, T. Kosciuškos g. 30, Vilnius. Renginio pradžia – 11.30 val. 

Renginį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network), bendradarbiaujant su Peru užsienio reikalų ministerija, Peru ambasada Helsinkyje ir Peru garbės konsule Zane Verovkina Baltijos šalims Latvijoje.

 Darius Buta

+370 618 39099
Darius.Buta@cci.lt
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
T. Kosciuškos g. 30, LT - 01100 Vilnius
www.cci.lt
https://www.facebook.com/VilniausPPAR/

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.