Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

G. Žiemelis stiprina pozicijas užsienyje: jo valdoma „BGS" įsteigė įmonę Vokietijoje

2017-12-20

UAB „Baltic Ground Services" („BGS"), tarptautinė antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo bei aviacinio kuro tiekėja, priklausanti didžiausiai Rytų Europoje aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group" praneša apie plėtrą - įsigijo įmonę Vokietijoje. „BGS" į naująją įmonę investuos apie 1,3 mln. Eur.
„BGS" įmonė Vokietijoje „Baltic Ground Services DE GmbH" teiks pervežimo paslaugas Jet - A1 tipo orlaiviams. Artimiausiu metu taip pat ketinama įsigyti 10 vilkikų su priekabomis (cisternomis) skirtų pervežti aviaciniam kurui, dyzeliui bei benzinui. Paslaugos bus teikiamos „OMV Group", „World Flight Services" ir kitoms pasaulinėms aviacijos srities įmonėms.
„Turime ambicingus tikslus. Planuojame, kad jau per pirmus veiklos metus įmonė Vokietijoje patrigubins autoparką, pritrauks naujų klientų ir pasieks 1,2 mln. Eur metinę apyvartą", - teigia Kristijonas Bakutis, „BGS" Verslo Plėtros vadovas.
Pasak Kristijono, pastaruosius metus „BGS" aktyviai plečia savo veiklą užsienio rinkose. Naujos įmonės įsigijimas Vokietijoje - tik vienas iš plėtros strategijos žingsnių. Kitais metais planuojama pradėti veiklą Čekijos, Kroatijos, Gruzijos oro uostuose. Bendrovė ir toliau investuos į plėtrą ne tik aviacijos, bet ir pavojingų krovinių (angl. ADR - agreement concerning the international carriage of dangerous goods by road) pervežimo srityse.
„BGS" įmonei „Baltic Ground Services DE GmbH" Vokietijoje vadovaus Evaldas Poškys. Jis turi svarios patirties logistikos srityje, puikiai išmano šio verslo veiklos specifiką, tarptautinių pervežimų organizavimą bei transporto įmonių valdymą. Planuojama, kad prie jo komandos prisijungs ir daugiau lietuvių.

Apie UAB „Baltic Ground Services" („BGS"):
UAB „Baltic Ground Services" („BGS"), teikia antžeminio orlaivių bei keleivių aptarnavimo ir aviacinio kuro pildymo paslaugas. Veikia Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Talino, Modlino, Šopeno, Varšuvos, Krokuvos, Katovicų, Žukovskio, Boryspilio,  Kijevo, Odesos bei Lvovo oro uostuose, kuriuose aptarnauja tokius oro vežėjus kaip „Ryanair", „Wizz Air", „Ukraine International Airlines”, „Aeroflot”, „Small Planet Airlines” ir k.t.
Veikianti 16 - oje oro uostų, „BGS" kasmet aptarnauja daugiau nei 23 tūkstančius skrydžių. Bendrovė vidutiniškai perveža ir į lėktuvus užpila daugiau nei 500 tūkstančių tonų aviacinio kuro per metus. Taip pat, „BGS" turi autocisternų parką, kurį sudaro beveik 200 kuro pervežimo talpų. „BGS" priklauso „Avia Solutions Group", didžiausiai aviacijos įmonių grupei Rytų Europoje.  
Daugiau informacijos: www.bgs.aero, www.aviasg.com
„BGS" socialiniuose tinkluose:
Facebook: http://www.facebook.com/BalticGroundServices
Linkedin: http://www.linkedin.com/company/baltic-ground-services
Twitter: https://twitter.com/#!/bgroundservices
Slideshare: http://www.slideshare.net/BalticGroundServices

Komunikacijos departamentas
„Avia Solutions Group"
+44 20 808 99777
media@aviasg.com

  

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.