Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

„Wizz Air“ pradeda naują kryptį iš Vilniaus į Gdanską

2017-12-22

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šiandien atidarė naują kryptį iš Vilniaus. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis tris kartus per savaitę Lietuvos sostinę sujungs su Gdansku Lenkijoje. Rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės interneto svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*, įskaitant nemokamą rankinį bagažą, kuris atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.

Gdanskas, pagrindinis Lenkijos uostamiestis ir 6 pagal dydį šalies miestas, yra puikus pasirinkimas ilgam savaitgaliui. Čia yra lengvai pasiekiami paplūdimiai, taip pat miesto lankytojams siūloma spalvinga kultūrinė, turtinga istorinė ir unikali architektūrinė patirtis.

„Malonu, kad galime pažymėti 2017 m. pabaigą iš Vilniaus pradėdami dar vieną įdomų maršrutą. Naujoji kryptis sujungs Vilnių su Gdansku Lenkijoje trimis savaitiniais skydžiais ir bus puikus savaitgalio pabėgimas, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor’as Vasarhelyi’s. – Esame įsitikinę, kad Lietuvos keleiviai su džiaugsmu pasinaudos šia turiningų atostogų kryptimi mūsų žemų kainų skrydžiais. Draugiška Lietuvos įgula nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančiuosius naująja „Wizz Air“ kryptimi.“

„Džiaugiamės, kad populiariausia oro bendrove Vilniaus oro uoste esanti „Wizz Air“ ir toliau stiprina susisiekimą oru su Lietuvos kaimyne Lenkija. Skrydžiai iš Vilniaus į Gdanską suteiks naujas galimybes visiems – pradedant paprastais keliautojais, baigiant verslininkais. Kelionių mėgėjams naujasis maršrutas leis greitai ir patogiai pasiekti savo architektūra ir istorija užburiantį Lenkijos uostamiestį. Na, o dėl stiprių Lietuvos ir Lenkijos ekonominių ryšių neabejojame, kad šiuos skrydžius pamėgs ir verslininkai“, – sako Lietuvos oro uostų komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

2018 m. kovą „Wizz Air“ pradės skrydžius dar viena saulėta kryptimi, į Atėnus Graikijoje, pasiūlydama iš viso 32 maršrutus į 17 šalių iš trijų šalies oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo Vilniaus oro uosto lydere. Kartu su Kauno ir Palangos oro uostais per šių metų 11 mėn. bendrovė pervežė 1,3 mln. keleivių savo žemų sąnaudų Lietuvos maršrutais, reprezentuodama 15 proc. metinį augimą.

Naujausia „Wizz Air“ kryptis iš Vilniaus: 

Kryptis

Dienos

Pradžia

Kainos nuo*

 

Gdanskas

 

Antradienis, ketvirtadienis, šeštadienis

Gruodžio 21 d.

9.99 EUR

 

 

 

 

 

 

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius

 

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 87 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 27 bazių ir siūlo daugiau nei 550 maršrutų, jungiančių 145 kryptis 43-ose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017-ais metais (iki kovo 31 d.) rinkosi 23,8 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ neseniai bendrovę už pasiekimus paskelbė „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year). 

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.