Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Avesco AG“ Lietuvoje įsigijo 100 proc. „Witraktor” akcijų paketą

2016-10-28

Pasaulyje žinoma statybinių mašinų pardavimo, nuomos ir priežiūros įmonė „Avesco AG“ Lietuvoje įsigijo 100 proc. įmonės „Witraktor“ akcijų. Įmonė atstovauja pasaulinį statybinės technikos gamintoją „Caterpillar“ (Cat). Po sandorio įmonei toliau vadovaus dabartinis vadovas Rasantas Valaitis. Iki šiol „Witraktor“ priklausė Suomijos „Wihuri“ įmonių grupei. Po sandorio, „Witraktor“ keičia pavadinimą į UAB „Avesco Lithuania“. Sandorio suma neatskleidžiama.

„Džiaugiamės, kad Lietuvoje prie mūsų prisijungė profesionali pardavimų, techninio ir klientų aptarnavimo specialistų komanda. Ji nesikeis, išliks tas pats darbuotojų skaičius. Mūsų ateinančių metų tikslas yra padidinti veiklos mastą ir klientų aptarnavimo aprėptį bei toliau tobulinti „Cat“ technikos aptarnavimą“, – sako Stefan Sutter „Avesco“ grupės generalinis direktorius.

„Avesco AG“ atstovauja „Caterpillar“ nuo 1930 m. 2013 m. kompanija tapo viena iš dviejų „Caterpillar“ atstovybių Europoje gavusių pasaulinį šios kompanijos apdovanojimą. Nuo 2016 m. spalio 1 d „Avesco“ perėmė iš „Wihuri OY Technical Trade“ „Caterpillar“ atstovavimą Baltijos šalyse ir tapo naujuoju oficialiu „Caterpillar“ atstovu, paslaugų tiekėju ir partneriu visose verslo srityse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Avesco“ Baltijos šalyse taip pat atstovaus „Metso“ produktus.

„Tai svarbus įvykis mūsų įmonei. Nors iš esmės niekas nesikeičia, dirbsime su ta pačia „Cat“ įranga, tačiau nuo šiol turėsime perimti tam tikrus darbo su klientais, vidinius ir kitus šios tarptautinės kompanijos principus. Į tai žiūrime atsakingai, planuojame įvairius mokymus savo darbuotojams. Tikimės, kad mūsų patirtis Lietuvos rinkoje bus taip pat labai naudinga“, – sako „Avesco Lithuania“ įmonės vadovas Rasantas Valaitis.  

Už Baltijos šalis „Avesco“ bus atsakingas ir vykdančiojo direktoriaus pareigas užėmė Wolfram Söhnel. Su „Cat“ produkcija W. Söhnel dirbo 15 metų, iš jų 11 metų Vokietijoje. Jis kartu su dabartiniu įmonės vadovu Rasantu Valaičiu vadovaus ir veiklai Lietuvoje.

„Avesco AG“ yra šeimos įmonė su daugybe tradicijų ir daugiau kaip 130 metų istorija. „Avesco AG“, kuri anksčiau vadinosi „Ulrich Ammann AG“ ir buvo „Ammann“ grupės narė, šiandien yra savarankiška įmonė. Christoph Ammann yra penktos kartos savininkas. Kompanijoje dirba apie 600 darbuotojų, o pagrindinė atstovybė yra įsikūrusi Šveicarijoje.

„Caterpillar“ yra vienas iš didžiausių statybinės pramonės mašinų gamintojų pasaulyje. 2000 m. UAB „Witraktor“ tapo oficialiu „Caterpillar“ atstovu Lietuvoje. Įmonės specializacija – naujos ir naudotos statybinės technikos, įvairaus galingumo elektros stočių, dujinių bei jūrinių „Cat“ variklių pardavimas, nuoma ir priežiūra, taip pat aukštos kokybės originalių atsarginių dalių tiekimas.

Nomeda Rupšytė
marketingo komunikacijos vadybininkė
+370 6 1137996
nomeda.rupsyte@avesco-cat.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.