Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Naujas „Snoro“ turto pardavimo etapas

2015-07-20

Rengiamasi parduoti ir banko centrinę būstinę Vilniuje 

BAB bankas „Snoras“ bankroto administratorius pradėjo naują banko turto pardavimo etapą, kurio metu tikimasi parduoti daugiau nei 1500 kilnojamojo ir kiek daugiau nei 250 nekilnojamojo turto objektų. Netrukus bus paskelbta ir apie banko centrinės būstinės Vilniuje pardavimą. Pastatas sostinės A.Vivulskio gatvėje bus brangiausias parduodamas objektas – patvirtinta pradinė jo kaina yra 5,307 mln. eurų.

„Parduodamo turto sąrašas atspindi veikusio banko verslo filosofiją ir interesų kryptis. Pirkėjai ras iš tiesų vertingų kilnojamojo ir nekilnojamojo turto objektų, kurių patrauklumą dar padidino peržiūrėtos kainos“, – pažymėjo BAB bankas „Snoras“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Administratoriaus komanda šiame etape tikisi parduoti paskutinįjį iš trijų prabangių butų Vilniaus Senamiestyje – už 104 kvadratinių metrų ploto butą ir automobilio stovėjimo vietą Gaono gatvėje bus prašoma 332 870 eurų. Dar du panašūs butai kaimynystėje buvo parduoti praėjusių metų vasarą.

Bankas taip pat parduoda butus Vilniuje, Druskininkuose, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Tarp komercinių nekilnojamojo turto objektų pirkėjai ras banko veiklai naudotus Alytaus, Kauno, Tauragės, Šiaulių, Mažeikių filialų pastatus. Taip pat Vilniuje bus parduodamas administracinis pastatas Žirmūnuose, poilsio bazė Žolyno g., teritorija greta Pilaitės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio, viešbutis Vingrių g. Pirkėjo lauks medienos perdirbimo įmonė Kelmės rajone, kavinė Palangos J. Basanavičiaus gatvėje ir kiti nekilnojamojo turto objektai. 

Banko kilnojamojo turto sąraše išsiskiria paveikslų kolekcija: dvylika Adomo Galdiko darbų, Lino Cicėno, Arūno Rutkaus, Eglės Vertelkaitės bei Romualdo Čarnos darbai. Brangiausias – Arūno Rutkaus „Tiltelis“, kurio sumažinta pradinė pardavimo kaina 4 018,47 EUR. Daugiau informacijos apie parduodamus paveikslus: http://www.snoras.com/lt/art.

Susipažinti su parduodamu turtu galima čia: http://www.snoras.com/lt/parduodamas_turtas. 

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

Dominykas Dimavičius
„Publicum FComm“
Tel. +370 5 249 9087
d.dimavicius@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.