Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

„Snoro“ bankroto administratorius pasirašė „Finastos“ bankinės grupės pardavimo sutartį

2014-11-05

Investicijų bendrovė „Invalda LT" ir partneriai pasirašė „Finasta" bankinės grupės įsigijimo sutartį su „Finasta Holding" bei „Snoro" bankroto administratoriumi. Pagal šį susitarimą grupės pardavimo kaina siekia 24 milijonus litų (7 milijonus eurų), tačiau tam dar reikia sulaukti Lietuvos Konkurencijos tarybos ir Latvijos finansų ir kapitalo rinkų priežiūros komisijos pritarimo.

„Mes džiaugiamės matydami, kad Kreditorių komiteto sprendimas patvirtinti „Finastos" bankinės grupės pardavimą investicinei įmonei „Invalda LT" ir jos partneriams taip greitai virto konkrečiu susitarimu. Tikimės, kad sandoris Lietuvoje bus baigtas dar iki lapkričio mėnesio pabaigos. „Finastos" bankinė grupė bus parduota už geriausią įmanomą kainą „Snoro" kreditoriams", – teigia „Snoro" bankroto administratorius Neilas Cooperis.

„Invalda LT" ir partneriai įsigys po 78,28 proc. banko „Finasta" ir finansų maklerio įmonės „Finasta" akcijų bei po 100 proc. „Finasta" turto valdymo įmonių Lietuvoje ir Latvijoje. Visų šių įmonių bendrasis valdomas turtas vertinamas beveik 587 milijonais litų (170 milijonais eurų), o jų bendras klientų skaičius siekia maždaug 100 tūkst. klientų.

Dominykas Dimavičius
„Publicum FComm“
Tel. +370 5 249 9087
Mob. +370 620 12926
d.dimavicius@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.