Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Premjeras investuotojams: verslo klimato gerinimas – viena svarbiausių mūsų užduočių

2014-09-15

Pirmadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo penkiolikos metų veiklos proga Investuotojų forumo organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Dešimt metų kuriant Lietuvos ateitį kartu su Europos Sąjunga“. Konferencijos metu Lietuvoje dirbantys investuotojai įteikė padėką Vyriausybei už ilgametį bendradarbiavimą.

Atsiimdamas padėką premjeras pabrėžė, kad investicinio klimato gerinimas – viena svarbiausių užduočių jo vadovaujamam ministrų kabinetui, ir padėkojo Investuotojų forumui už projektus, kuriais siekiama pritraukti investicijas į probleminius Lietuvos regionus.

„Tai didelė parama Vyriausybei. Sutelkėme ne tik pastangas, bet ir Europos Sąjungos (ES) lėšas gaivinti savivaldybių ekonomikas. Tikimės tolesnės Jūsų paramos, pritraukiant investuotojų dėmesį į didelę pridėtinę vertę kuriančias sritis – mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų, švietimo bei kitas“, – sakė Ministras Pirmininkas.

„Noriu padėkoti Investuotojų forumui, kuris, nuosekliai propaguodamas Lietuvos kaip investicijoms patraukliausios ES šalies viziją, yra mūsų geros valios ambasadorius. Labai vertiname Jūsų dešimtmečio indėlį stiprinant Lietuvoje vakarietišką verslo kultūrą bei iniciatyvas, skatinančias skaidrią ir atsakingą veiklą. Forumo iškelta kovos su „šešėliu“ vėliava kasmet suburia vis gausesnes sąjungininkų gretas“, – teigė premjeras.

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.